Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Supernatural

Featured Replies

Beaća se vratila :wub:

  • Replies 507
  • Views 45.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted Images

Em odličan, em Reverend Horton Heat. :Hail:

  • 3 weeks later...

Zavrsih sestu sezonu koja je takodje super. Vestern epizoda... :Hail:Kakva je sedma sezona? Jel pocela osma? Hoce li se snimati i deveta? :lol:

Zavrsih sestu sezonu koja je takodje super. Vestern epizoda... :Hail:Kakva je sedma sezona? Jel pocela osma? Hoce li se snimati i deveta? :lol:
Bolja od šeste. Da. O, da!

Hvala Lrd! :)

Nema na čemu. Ti si, inače, prvi čovek kome se sviđa šesta sezona. :) Meni je samo par epizoda bilo kul, ostalo mi je bilo maltene teško da gledam. Najgora mi je bila kada prelaze u realnost. Uf...

Uopšte ne mogu da se setim šta je bilo u šestoj sezoni :blink: , jel to beše ono kada su spasavali svet od apokalipse?

Nema na čemu. Ti si, inače, prvi čovek kome se sviđa šesta sezona. :) Meni je samo par epizoda bilo kul, ostalo mi je bilo maltene teško da gledam. Najgora mi je bila kada prelaze u realnost. Uf...
Mozda ima veze sto sam je gledao odjednom pa promakne ono lose, a ostanu dobri momenti. Pogotovo sto su oni na kraju sezone. Vestern epizoda i epizoda gdje se pominju Titanik i Selin Dion... :D
  • 2 weeks later...

Ostalo mi 5-6 epzioda da zavrsim sedmu sezonu. Kakav je car Dzejkob™ dok urnise Sema... :lol:Dobra epizoda sa ludnicom i povratak Kasa.

Edited by MiddleClass

Zavrsih sedmu sezonu. Nadam se da ce snimati bar jos toliko...Kakva je osma? Koliko epizoda je izaslo?

Kakva je osma? Koliko epizoda je izaslo?
Ima 6 epizoda, za sada, i sve su standardno dobrog kvaliteta.

Hvala Arkadija. Taman cu da ubijam vrijeme na poslu sa tim. :)

Hvala Arkadija. Taman cu da ubijam vrijeme na poslu sa tim. :)
Er si postao novi član sekte Supernaturala? Da te pozdravim kako dolikuje ako jesi. :)
Er si postao novi član sekte Supernaturala? Da te pozdravim kako dolikuje ako jesi. :)
Tri epizode osme sezone sam pogledao danas. Jel valja? :)

Sjajno, ali ja sam jednom odgledala 4 epizode, mislim od 5 sezone. Mada, to se ne može porediti sa 7 epizoda Losta u jednom danu :P

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.