Jump to content
IGNORED

Supernatural


mandingo

Recommended Posts

Odlična epizoda,jedna od onih koja prati glavnu priču.Koliko vidim na TV.com, nema nikakve pauze do tamo nekog marta, kada se emituje 17 epizoda.Zna li se koliko je predviđeno epizoda i da li je ova sezona poslednja?

Link to comment
  • Replies 507
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    81

  • Arkadija

    78

  • MiddleClass

    74

  • Filipenko

    40

Top Posters In This Topic

Posted Images

^^Evo sta kaze Wikipedia:

Supernatural Season FiveSeason Five will consist of 22 episodes and currently airs on Thursdays at 9:00 pm in the United States beginning September 10, 2009. Season Five is rumored to be the last season, due to Eric Kripke's statements over the years that he has planned for the show to run for five seasons.[23] Despite this, Jared Padalecki and Jensen Ackles have contracts for a sixth season, if the CW chooses to once again pick up the show.Izvor
Edited by Jolly Roger
Link to comment
  • 2 weeks later...

Koliko prošle nedelje sam pročitala da nema pauze u emitovanju do kraja marta, ali , avaj, izgleda da se nešto promenilo u planovima dotične Tv stanice koja stoji iza ove serije, pa ćemo zato ipak imati pauzu sve do 25. marta angry.gif

Link to comment

Sjajno! Međutim, toplo se nadam da će plot sa Luciferom i Apokalipsom produžiti na šestu sezonu, odnosno da neće izmišljati neki novi plot naknadno. Takve stvari obično ubiju seriju (videti Stargate SG1, na primer), nisu konzistentne i ostave gorak ukus ljubiteljima. Da znamo da će ići osam sezona, pa ajde, ali ovako...

Link to comment

Pa, ovo je neočekivano. To znači da će braća izdržati obračun Lucifera i Mihajla, ja sam mislila da posle toga nema preživelih, znači kraj.Ako u toj 6. sezoni zaseru sve što je urađeno u prethodnih 5 (što mi izgleda realno), trebalo bi likvidirati gramzive producente.

Link to comment
  • 4 weeks later...

Neko na IMDB-u reče da u seriji ima nedovoljno ironije i biće da je to dobra primedba...Nego, jer zbog ove serije nastade ona rupa oko lika iz Smolvila na prelazu iz IV u V sezonu...

Link to comment
  • 2 weeks later...

sta, niko nije gledao? jaki fanovi <_< :Pnije bash neka epizoda, smorila me. ali super je kad dean kaze lokalnoj pijanici "you nicknamed yourself? you can't do that". vjerovatno je samo meni bilo smijesno :Da i "another horseman... must be thursday"

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...