Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

Retosi sa tog foruma nedozvoljavaju novim članovima da pišu, sem da se predstavljaju. A na Opel Clubu mi niko ne odgovara.

 

Ono što sam našao je da je Opel uzeo Fiatov 1.3 multijet i ugradio mu plivajući. Čak sam našao i zamajce koji se na netu reklamiraju i za taj 1.3 CDTI. A onda mi dođe neki diler i pajtos mu i zaklinju mi se da taj motor nema zamajac. Iako mu kažem da ću uzeti Merivu benzinca koju on ima na stanju. Ne znam...

Link to comment

Hajde pliz. Naravno da ću krenuti oko svega živog da se neposredno raspitujem kada se približi vreme kupovine. Samo sam ostao zapanjem činjenicom da je jednu tako osnovnu stvar teško doznati na internetima. Ili sam postao debil u guglanju. Dunno..

Link to comment

ima li ovde neki pooollll™ ili slično klanovanje pa da vidim s kim sam u ekipici?

iam forda od pre mesecipo. focus c max.

 

tražila bih vam savet de da ugradim parking senzore al neću, će me zaebavate.

Link to comment

Da li neko vozi Merivu A? Pazario bih jednu na proleće. Sav internet mi nije dostatan da dobijem odgovor na jedno obično pitanje - da li Meriva 1.3d ima plivajući zamajac? Ko vozi ovako nešto, ili se razume u mehaniku i zna odgovor, ima pivo u NS-u. Jer ako ima, onda bih gledao samo 1.4 motor.

 

Help a brother out.

Okreni bilo koji zvanici Opel servis i pitaj majstora, nema razloga da te lazu, a sigurno imaju prave informacije. A mozda ti odgovore i nesto oko kvarova, pouzdanosti i sl.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...