Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

da... verovatno ce i biti minken. hvala.edit: kako ide sa refundacijom PDV-a? moye li se to? i koliki je uopce PDV?
rece ti dig...kad budes dolazio javi se (od 17 do 24 aprila sam u domaji). mozemo organizovati nesto sa mojim drugarima ovde koji su vise u toj prici i znaju znalce. ;)
Link to comment
rece ti dig...kad budes dolazio javi se (od 17 do 24 aprila sam u domaji). mozemo organizovati nesto sa mojim drugarima ovde koji su vise u toj prici i znaju znalce. ;)
hvala ros. verovatno ce biti pocetak maja... obavezno da se vidimo, dugujem ti veceru za one homeopatske kuglice.inace, za sve forumdzije, otvoren sam za predloge. treba mi auto koji ce 90% vremena voziti moja zena i koji ce se uglavnom terati po gradu. moji trenutni favoriti su jazz (jer je honda) i grande punto (jer je seksi).
Link to comment
Treba mi pouzdan majstor da proceni stanje Alfe pre kupovine. Ako znate takvog, PM.
Alfa je sjajan auto. Samo treba biti oprezan pri kupovini.Imam majstora koji je prava picajzla za Alfe, tako da ce ti on reci sve sto te zanima u detalje. Dogovori se sa njim posto radi te preglede. Mene je dva puta spasio lepih ulaganja.Poslao na PP.
Link to comment
nah... nit je japanac, nit je seksi.
6474-2002-Renault-Clio.jpgSeksi je spreda, otpozadi ne previše.Za grad je idealan, pogotovo želiš nešto što troši kao upaljač. Doduše ovaj konkretan je samo za grad, ne smem ni da zamislim viši ivičnjak, a kamoli nešto drugo.I ja sam bio zainteresovan za nekog kosookog, ali je ovo na kraju ispala najpovoljnija opcija.
Link to comment

ja sam na kraju pazario fabiju 1.2, prosle godine pred leto...2005. presla bila 33 soma, sa svom opremom sto postoji uz taj model...vozim vec preko 10k, isao u grcku i po srbiji proslo leto, ali je uglavnom je drndam po gradu...jeste malena, i bas bih voleo da moze brze kada sam sam u kolima, ali osim toga nemam apsolutno ni jednu zamerku...sipao i vozio, uradio jedan sevis...unutra izgleda mnogo bolje nego ostli malisani, nije fus plastika i ne drma se nista...bolji, i za manje para od konkurencije...benzinac idealan za grad, ako ti seksi nije u top tri kriterijuma...

Link to comment
Hehe, ne kupujem ja, mada ne bih imao nista protiv. Alfa je super auto... kad je ispravan.
A nije nikad ispravan. Alfa je teško sranje od auta. Kao i Lancia. Fiat je manje sranje, ali opet sranje.
Link to comment

fabia je super, i bas je seksi voziti revitalizovani predratni brend napravljen na dobroj platformi, narocito u poredjenju sa raznim nasviranim poluraspadima. uvek bi pre to vozio nego mini cooper S.

Link to comment
Hehe, ne kupujem ja, mada ne bih imao nista protiv. Alfa je super auto... kad je ispravan.
primecujem da u poslednje vreme bas volis da se izrazavas u oksimoronima.
Link to comment

meni je taj anti-imidz skode totalno uber-cool. nevidjeno mi ide na nerve kuda dizajneri vode auto scenu. skoda octavia 4x4 u nekoj laurin & klement varijanti mi je ozbiljno vrh, samo kada se VAG ne bi izivljavao sa cenama koje su previse bezobrazno blizu passat/A4 voda. OK ovde je rec o fabiji, a i tu sam slab, oni su toliko old school spram ovih besmislenih naduvanih i zasiljenih balona da bi ih rado podrzao kupovinom ako bi mi zatrebalo. ta trojka - fabia roomster octavia - mi je skroz super.

Link to comment

Fabia 1.9 TDI je ludilo od auta. Lagana, a jaka ko konj. Ne kvari se i jeftina za održavanje. Za po gradu dušu dala, a ne može se reći ni da je neudobna za duža putovanja, poredeći sa klasom naravno.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...