Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

Meni jedan nudi trojku (nije karavan :( ) '93. godiste za 3 400, a verovatno i manje. Motor je 1.8 benzinac, multipoint sa jednom diznom (ma sta to znacilo), 55KW iliti 75 konja + ja 76, ali nece od toga verovatno biti nista. I vuce i trosi kao zmaj ali ajde i tih 320 ojra za BRC plin, nego je spusten onako sportski a to mi bas i ne treba kao prvi auto. A nabudzen je i bas mocno izgleda spolja <_< Pre par dana mi je pobegao Audi jaje '90. godiste, 1.6 dizel od 60 konja, i spolja i iznutra k'o bombonica... uzeo ga neki licimur iz Rume za 3 000...
Cega 3400? Dinara? Za 16 godina staru lominu i nije strasno.
Link to comment
OPEL ASTRA G VAN 2.2DTINema zadnjih sedista?
Ima sedista verovatno, ubace nasi naknadno. Ali je taj Van izdrndan diljem Europe, pa je pitanje u kakvom je stanju. Plus sto kaze gazza za registraciju
Link to comment

Jebiga, izgleda lepo na slikama :D Pise da je kao presao 103 500 a to je bas malo ako je stvarno tako. I jel ima neki sajt gde se lepo vide cene ragistracije po jacinama motora i ostalim zajebancijama? Drug je za Audija 1.8 od 55KW platio oko 16 hiljada, sto verovatno znaci da je npr. za ovu Astru skoro duplo skuplja...Trojka ce biti odvezena na pregled pa ako je ostalo jos nesto zivota u njemu, mozda ipak bude nesto od toga... Naravno, ako spusti na 3100-3200, jer treba posle keshirati i za plin. U najgorem slucaju bi' ga vozio par meseci i prodao za otprilike iste pare.Inace, juce sam provozao i jedan Mondeo (2002. godiste) ali je to prejaka zver u odnosu na ono sto meni treba.

Link to comment

sta znam, meni je ona ponuda od prosle godina za 11k za paket sa klimom delovala kao best buy za solidan (nov) porodicni auto, za srpske uslove i vise nego dobro. cak nije ni estetski ruzan. znam nekoliko ljudi da su to uzeli i zadovoljni su.

Link to comment

moze li neki link ka sajtu na kojem se nalazi ponuda polovnjaka u austriji? cesto putujem tamo, pa bih pazario zeni neki mali gradski...hvala unapred.

Link to comment
hvala. mozda i odem nekad do nemacke. belgija mi je vec predaleko, a ne planiram tamo u skorije vreme.
dodji do minhena. ovde ima gomila auta na izbor, i ponudom kesha se moze fino spustiti cena.pogledaj na mobile.de ili autoscout24.de
Link to comment
dodji do minhena. ovde ima gomila auta na izbor, i ponudom kesha se moze fino spustiti cena.pogledaj na mobile.de ili autoscout24.de
da... verovatno ce i biti minken. hvala.edit: kako ide sa refundacijom PDV-a? moye li se to? i koliki je uopce PDV? Edited by ikar
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...