Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

24 sata u posedu astre sa CDTI 1.9 motorom od 150KS. common rail revolucija na delu,vozilo od 1. do 3. brzine vuce kao dizel a od 4. do 6. kao japanski benzinac. medjuubrzanje sa 140 na 200 direktno kao BMW-ov sestak. jedini problem je sto je opel, sve ostalo je do OO. ko ne leci komplekse kroz bedz automobila, ovo je najbolja zabava za najmanje para (ako se kupuje s/h) koja mi pada na pamet.
bolji i od golfa?!:Psalim se, cestitam :) ta astra mi se mnooogo svidja. si uzeo sedan ili hatchback?
Link to comment
bolji i od golfa?!:Psalim se, cestitam :) ta astra mi se mnooogo svidja. si uzeo sedan ili hatchback?
ko sto rece musaraf gore, stocno prevozno vozilo sa fensi staklenim krovom koje je vec po putu od prapostojbine do srbije opravdalo svoju funkciju: u isto stale 2 odrasle osobe, 177 konzervi macije hrane (zapisnicki ustanovljeno), 3 boce vine, neidentifikovana kolicina hrane po raznim kesama ukljucujuci i nesto austrijskog sira, serano sunke i schinkenspecka, 2 saksije bosiljka, 4 pakovanja lavazzo kafe, 6 tabli crne cokolade sa marcipanom, 4 letnje gume 205x55x16, 2 police iz IKEA-e i HABITAT-a, 34 case za belo i crno vino, 2 putne torbe, 4 ratkapne...fala na cestitkama:)sta reci. ima taj zanimljiv karakter mesanca izmedju dizela i benzinca. vrlo je rough kad se upali ali za razliku od fiatovih modela sa istim 1.9 motorom (multijet), nista ne trese, nema nikakve vibracije ni na volanu ni na pedalama (kvacilu), posteno sve utegnuto do koske. takav je negde do 3. brzine a onda nastupa sex - voznja u visokim brzinama je potpuna redifinicija voznje na obrtni momenat ( u konkretnom slucaju 320Nm). kako ovo vuce recimo u 6. brzini kada treba ubrzati sa 140 na 180 je potpuno neverovatno (sto izmedju ostalog proistice i iz osnovnog ubrzanja 0-100 8.2s). nakrcano je opremom vrlo izdasno, nema sta da se oduzme i doda, pravo proletersko vozilo za radnicku klasu koja je docekala svojih 5 minuta da se izivi na autobanu. potrosnja na autoputu, 120-180kmh, prosecno negde izmedju - 6.7l, povremeno tempomat, povremeno laka zenska noga. old school VW TDI bi bio negde max 5.5 ali jbga, qrcenje mora negde da se plati. da nije tog zenta da mu se ne otvori dizna i krene da trosi ko lud - cega cu se vremenom osloboditi, ovo je napravljeno da se pegla do bezumlja. ovakav motor su mogli da naprave samo ili japanci ili ludi italijani.jedina stvar gde je dramaticno slabije od VW je menjac. hebo ih onaj ko im reko da pokusavaju da kopiraju japanski klik-klik. kada je temperatura 10C napolju saltuje kao kroz puter, ali kad je hladno, hm, vise kao kroz blato. ali to sam znao i ranije.el treba nekom golf 4 karavan, 2000. godiste 250.000 pravih (nelaziranih) km, tehnicki super, spolja dosta izgreban po gradu :lol:? Edited by gazza1
Link to comment
24 sata u posedu astre sa CDTI 1.9 motorom od 150KS. common rail revolucija na delu,vozilo od 1. do 3. brzine vuce kao dizel a od 4. do 6. kao japanski benzinac. medjuubrzanje sa 140 na 200 direktno kao BMW-ov sestak. jedini problem je sto je opel, sve ostalo je do OO. ko ne leci komplekse kroz bedz automobila, ovo je najbolja zabava za najmanje para (ako se kupuje s/h) koja mi pada na pamet.
U zdravlju ga vozio, dobar eurodizel sipao, samo filtere menjao, leti se klimom hladio, zimi se grejanjem grejao, po gradu parking nalazio, majstora nevideo, i kada ti dosadi jos ga lepse prodao.Pozdrav,X500
Link to comment
Pošto? 42 hiljade evra? :D
lud li si, 5700E export cena plus troskovi
U zdravlju ga vozio, dobar eurodizel sipao, samo filtere menjao, leti se klimom hladio, zimi se grejanjem grejao, po gradu parking nalazio, majstora nevideo, i kada ti dosadi jos ga lepse prodao.
sve odlican pet, jedino ce taj parking biti neizvestan, ne ide to u paketu sa kulturom zivota u kenjigradu:)
Link to comment

U bre, na ovom topiku tortura srednje klase! angry.gif Evo nešto za drugove iz radničke klase:zastava.jpgBio je mrak pa nije dobro ispala slika auta :(

Edited by Lale Gator
Link to comment

Meni jedan nudi trojku (nije karavan :( ) '93. godiste za 3 400, a verovatno i manje. Motor je 1.8 benzinac, multipoint sa jednom diznom (ma sta to znacilo), 55KW iliti 75 konja + ja 76, ali nece od toga verovatno biti nista. I vuce i trosi kao zmaj ali ajde i tih 320 ojra za BRC plin, nego je spusten onako sportski a to mi bas i ne treba kao prvi auto. A nabudzen je i bas mocno izgleda spolja <_< Pre par dana mi je pobegao Audi jaje '90. godiste, 1.6 dizel od 60 konja, i spolja i iznutra k'o bombonica... uzeo ga neki licimur iz Rume za 3 000...

Link to comment
Meni jedan nudi trojku (nije karavan :( ) '93. godiste za 3 400, a verovatno i manje. Motor je 1.8 benzinac, multipoint sa jednom diznom (ma sta to znacilo), 55KW iliti 75 konja + ja 76, ali nece od toga verovatno biti nista. I vuce i trosi kao zmaj ali ajde i tih 320 ojra za BRC plin, nego je spusten onako sportski a to mi bas i ne treba kao prvi auto. A nabudzen je i bas mocno izgleda spolja <_< Pre par dana mi je pobegao Audi jaje '90. godiste, 1.6 dizel od 60 konja, i spolja i iznutra k'o bombonica... uzeo ga neki licimur iz Rume za 3 000...
a BMW 320, 96-to?? :P
Link to comment

Koji motor, koliko para?Vise ne znam ni sta hocu jer se keva raspituje otprilike od juga do majbaha... Sinoc je zvala za nekog Golfa cetvorku sa full opremom i navigacijom, mislim da lik trazi oko 9 200. Nego, jel moze neko da mi kaze u cemu je fazon sa cenom ove Astre ? Zvuci mnogo lepo ali sam siguran da nesto fali.

Link to comment

ne fali nista, stari model, velika kubikaza, preskupa registracija.... treba da vidis za koliko para napolju idu opeli sa 3.0 dizel motorom 2004-5 godiste, skoro da su jeftiniji od korsi, bas zbog skupih troskova.ako ti je OK stari model, mozes da kupis novu astru classic sa 1.4 motorom za 9990E. to je tek besmisleno.

Edited by gazza1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...