Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

ako mozes da dobacis do 12k i imas cash, stavi pare u kesu i idi u deltu, dobices kola. neverovatni se dilovi prave ovih dana.
ne isplati mi se da dajem 12k za automobil koji ce prelaziti 5 do 10 hiljada km godisnje.
Link to comment

i obavezno prati lizing placeve za povracaj kola koje kupci nisu mogli da placaju. najbolji je bio hypo alpe lizingov plac na onoj nbg dzadi koja ide ka delta cityju ako sam dobro upamtio. tamo je pre mesec i po dana moglo da se kupi par korola 2004-2005 sa 1.4 motorom za 8.5k, best buy bez razmisljanja.

Link to comment
i obavezno prati lizing placeve za povracaj kola koje kupci nisu mogli da placaju. najbolji je bio hypo alpe lizingov plac na onoj nbg dzadi koja ide ka delta cityju ako sam dobro upamtio. tamo je pre mesec i po dana moglo da se kupi par korola 2004-2005 sa 1.4 motorom za 8.5k, best buy bez razmisljanja.
proveravam ih uredno, devojka jednog kolege radi za njih.trenutno nista interesantno. Edited by ikar
Link to comment
Cini mi se da je onaj izlozeni, crveni, primerak bio 12.1k.
taj izlozeni je bio 14.9k, ali to je najjaci paket opreme. 1.2 sa slabijom opremom je bio 12.7k. idi do honde na nbgd, ja sam danas kod njih na parkingu video dva stara (stari model) jazza bez tablica, moguce da je ta pomenuta varijanta, staro za novo.
Link to comment
  • 3 weeks later...

Ljudi...razmisljam o kupovini automobila...i ta prica se aktualizovala pa ce uskoro biti nesto od toga...LM...s obzirom da bih ja neki gradski auto, koji je mali potrosac, uzeo sam u razmatranje Pezo 206...2006. godiste, 1.4 HDI motor, 120.000km sa ful opremom...cena je 5.5K evra...vredi li? Lik koji ga prodaje je prilicno pouzdan, a auto ima servisnu knjizicu...doduse ja jos uvek nisam video auto jer treba da pristigne iz Francuske pocetkom sledece nedelje...E sad...mene brine ta kilometraza...ja znam da su HDI pouzdani motori...ali je taj auto prelazio u proseku 40.000 godisnje...sto i nije malo...ako se neko razume u ovo da li moze da mi kaze kada bih otprilike morao da menjam turbinu i te slicne stvari vezane za motor? Ako uzmemo u obzir neku optimisticnu varijantu da motor nema nekih kvarova...

Link to comment

ja sam 2 godine vozio sluzbeno taj auto koji je kupljen nov i to ti je jedan lep simpatican, sminkerski auto, sjajnog imidza i ekstremne nepouzdanosti. nikad ga sebi ne bih kupio.

Link to comment

Taj lik meni kao "cini" jer se poznajemo i zato kazem da je prilicno pouzdan...a i ranije sam saradjivao sa njim na nekim drugim stvarima i sve je bilo OK...Sad ne znam...uvek postoji taj rizik da mi uvali nesto...ali kad pogledam oglase i cene 206-ica koje su 2006. godiste (a nema ih mnogo) onda mislim da je OK...samo me brine kilometraza :unsure:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...