Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Da li neko zna da li bolje kineske radnje (znam, znam...) prodaju komplete LED traka sa ispravljacima? 

Trazis "kineske radnje" jer su jeftinije ili...

Posto i ove ne-kineske imaju kinesku robu...

Link to comment

ima li neko, ili negde da se nađe:

 

kućica iz koje izlazi dečko kada je loše vreme a devojčica kada je lepo.

prvi put cujem...

a i reportovan si zbog rodnih predrasuda

Link to comment

Trazi se maximum funkcije f=100x+300y+200z pri uslovima 30x+40y+20z<=3200 x+2y+z<=160 i x+y+z<=100

E sad, po[to C donosi veci prihod od A za isto vreme setve i manje ulaganje, jasno je da A ne treba ni sejati, neko verovatno zezno postavku. Da smanjimo ovu guzvu

x=0

f=300y+200z pod uslovom 40y+20z<=320; (vec se vidi da je ekvivalentan sa sledecim) 2y + z<=160 y+z<=100

 

f nema lokalnih maksimuma, (f'=0), te se maksimum trazi po ivicama oblasti ogranicenoj uslovima

y=0 (ne moze se sejati u minus), z=0, 2y +z<=160, y+z=100, tj poligon sa temenima (preseci ovijeh pravih)

(y,z)=(0,0), (0, 100), (60,40), (80,0)

 

Maksimum je jedna od ove 4 tacke, sracunajmo F(y,z):0,20000,26000, 24000;

 

Maks je 26000, za y=60, z=40

 

(Bez onog logickog x=0, problem bi bio u prostoru a ne u ravni, pa bi se iskomplikovalo bez veze)

Link to comment

Da li neko zna da li bolje kineske radnje (znam, znam...) prodaju komplete LED traka sa ispravljacima? 

 

Ne znam šta misliš pod ,,komplet". Ja nigde nisam video da se prodaje LED traka sa već nakačenim ispravljačem i utičnicom. Uvek sam morao sam sve to sklapam i lemim. Što je OK ako imaš nekog iskustva s time, ali je smaranje žešće ako nikada nisi to radio (kontakti na LED trakama su jako mali, i umeju biti zajebani za lemljenje).

Edited by hazard
Link to comment

E, sada prodaju i sa ispravljačem, to je nova fora, ali su to slabe sijalice. 

Lemiću sam, kako znam i umem  :lolol:

 

Ili ću jednostavno odustati, najbolja ponuda koju sam video dolazi, kako se ispostavilo, od jednog neverovatnog dosadnjakovića koji mi se povremeno potpuno random pojavljuje u životu i iscedi mi jedno litar životne energije suvišnim pričama. Pitam ga da li šalje poštom, kaže da, ali ne tebi, mi ćemo se, veli, sresti negde na kafi, popričati malo o tome šta je ko uradio sa životom, možda bi mi i na kuću doneo da vidi kako smo se skućili...

 

Razmisliću pa ću te zvati, rekoh, moram ja to još jednom da premerim.

Link to comment

prvi put cujem...

 

Aj ne zajebavaj...

 

827_web_1.png

 

 

E, sada prodaju i sa ispravljačem, to je nova fora, ali su to slabe sijalice.

U kom smislu slabe? Šta ti treba u stvari, za šta?

Video sam skoro one NG što idu u prozore, sijaju bole oči...

Edited by Skyhighatrist
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...