Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

ispravljač za led koji sam "hvalio" kao rešenje je riknuo tj. radio je kad ga je prodavačica probala, a prilikom ugradnje je bio mrtav. sreća te imam račun, pa sledi smaranje sa istim.

 

svi ostali ledovi koji su na trafou rade kao sat

:kuc_kuc_kuc:

Link to comment

ispravljač za led koji sam "hvalio" kao rešenje je riknuo tj. radio je kad ga je prodavačica probala, a prilikom ugradnje je bio mrtav. sreća te imam račun, pa sledi smaranje sa istim.

 

svi ostali ledovi koji su na trafou rade kao sat

:kuc_kuc_kuc:

To si uzeo kod onih na ćošku, iznad win win?
Link to comment

Treba mi nekoliko malih plastičnihil  staklenih bočica sa raspršivačem, 30 ml 50 ml. Našla sam proizvodjače koji to rade na veliko za industriju. Zna li neko gde to mogu da nadjem na sitno, par komada. Ako ne nadjem primam donacije u vidu  iskorišćenih bočica od parfema ako zatvaraš raspršivač može da se skine ( neću da pravim i valjam  homemeda parfeme :lolol: ovo mi treba za neke moje  eksperimente sa bojama

 

uhm, za takve bočice  mora baš nizak viskozitet i baš boje tj da nema unutra puno raznih punila, loše uribanih pigmenata i tsl

Link to comment

uhm, za takve bočice  mora baš nizak viskozitet i baš boje tj da nema unutra puno raznih punila, loše uribanih pigmenata i tsl

dada, probala sam, ovo je za slikarske akrilne pa za malo raspršivanja . Imam nekoliko Art spray raznih proizvodjača , zafalilo mi je za boje koje ne koristim često i napravila sam  mešavinu sa nekoliko probanja, nije skroz isto kao kupovno što rekla moja baba :D al radi posao.

Link to comment

Valkirin tip za  mala putna  kozmetička pakovanja  prvo me je odveo kod braće Kineza i narafski, ima , 80 dinara bočica.  Opskrbila sam se , hvala na idejama. Ko hoće da nosi mala pakovanja svega  na put jedno 3 tipa bočica sam zapazila.

Super :)

 

Nego, da li je neko skorije uramljivao slike ili ogledala? Kako se kreću cene otprilike? Ja sam pre nekoliko godina uramljivala neke papiruse ali je to bilo ono "u staklo pa na nitne", bez rama, pa je bila neka specifična cena. Sad imam neka dva povelika ogledala pa bih da ih uramim a nemam predstavu šta da očekujem u radnji.

Link to comment

Super :)

 

Nego, da li je neko skorije uramljivao slike ili ogledala? Kako se kreću cene otprilike? Ja sam pre nekoliko godina uramljivala neke papiruse ali je to bilo ono "u staklo pa na nitne", bez rama, pa je bila neka specifična cena. Sad imam neka dva povelika ogledala pa bih da ih uramim a nemam predstavu šta da očekujem u radnji.

mater moja je sad neshto uramljivala u klasik tanak ram i staklo, velichine reda 80x60 i mislim da je bilo oko 1k2, i posle neshto manje ali specifichno, kao triptih fotografija za oko 900. u bloku 61 u onoj novoj ruznoj zgradi.

Link to comment

ajao, a vi elemente. ko za dečiju sobu. jebote, menjaj frontove. :)

nemaš pojma

;)

 

ili ja ukusa

:(

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Ma simpatično je, al mislim da kaska za zidom dobrano. Ručke su posebno problematične. :-). Tako sam i ja sređivao celu gajbu ad hoc i on the fly. Tu se moraš zajebat negde.

Link to comment

vrhunske su za održavanje, blago naginju ka sivoj. ne vide se fleke.
;)

pa i poenta je bila da sve kaska za zidom, da bi isti bio neka vrsta akcenta. plus stilsko i bojeno jedinstvo u celom prostoru. naravno u skladu sa ograničenim budžetom.
:)

 

@vasa

nemoj da eksperimentišeš sa jačinom, uzmi slobodno najjaču. mislim da je ova od 6w najjača među "toplim" belim.

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Znaci to su plocice?Ja reko ti "iscrtavao" po malteru? ;) Znaci imaju glazuru?

E mala ti je sudopera, to ce caskom da se napuni! ;)

Edited by Frank Pembleton
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...