Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Mozda je mislila na one stapice sto se dime..

:lolol: josh ludje.

 

elem, home centar je imao sasvim solidnu kolekciju tih mirishljavih visenja za ormare, letos, bash dobrih, ne znam da li josh ima.

Link to comment

Ako pod model mislis na to da je u formi kesice onda da.

Imao svezivaca i u formi gela ali to mi se ne svidja.

Ne, mislila sam da ti je bitan brend. Ako nije, idi u Home centar i kupi te tako u kesicama od kojih neke imaju i svoj mini-ofinger i možeš ih okačiti na šipku. Ja kupujem te njihove, imaju nekoliko različitih mirisa i prilično su dugotrajni.

 

Edit: evo i Bubsi zna za njih, sad nemaš kud kad te dve 'vako sofisticirane gospoje sovjetuju.

Edited by Valkyrie
Link to comment

Edit: evo i Bubsi zna za njih, sad nemaš kud kad te dve 'vako sofisticirane gospoje sovjetuju.

apsolutno -_-

 

elem treba proveriti, u tom izboru more bit da ima koja vanilija li njen derivat neki. dobri su mirisi.

Edited by gospa buba
Link to comment

 

:lolol: josh ludje.

 

elem, home centar je imao sasvim solidnu kolekciju tih mirishljavih visenja za ormare, letos, bash dobrih, ne znam da li josh ima.

 

Shoo.? Pa to dimi samo, ne gori..

Edited by mlatko
Link to comment

Mislim da je sud najjeftinije rešenje a i ide brzo, letos dok sam čekala overu raznih dokumenata oko stana samnom u redu je bilo   nekoliko roditelja tim povodom i tako su komentarisali . Bila sam u sudu u Savskoj,  3 ili 4 šaltera rade , odabereš najmanji red i sačekaš. Popunjava se obrazac,  papir  koliko sam videla, uplatio taksa i to je to , verovatntno treba i kopija izvoda iz mk

I inače overa  blo čega jeftinija je u sudu nego u opštini  gde cenu razreže svaka opština ,  overa  kopije dokumenata što sam ja radila  jeftinija je i za nekoliko stotina dinara,  plus su me podučili da   kopiram sve ugovore dvostarno jer se naplaćuje po listu papira  a ne po stranici :D

Link to comment

sud. moze i opcina naravno.

 

opshtina je 690 za jedan potpis, 1080 za oba  roditelja. govorim kako je kod gangule. za ostale ne znam.

Edited by gospa buba
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...