Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

 

to je fiksirano koliko vidim, bolje sa fiokama.

ima tih plasticnih univerzalnih, ali nisam siguran da bas idealno popunjavaju prostor ispod.

Link to comment

Hm, to tvoje je uglavnom za prostor ispod lavaboa gde se mogu sklanjati hemija i sitnice. Meni baš treba neki veliki "separator" za šerpe tako da ne moram da vadim SVE da bih se dočepala neke koja je na dnu. Idem na Aliexpress, braća Kinezi 100% znaju o čemu pričam.

Realno nadjes i plasticari one cetvrtaste police koje su na stubicima pa mozes cak i da ih "ukrojis" to se sece nozem ili skalperomtm .

Hm pa na to sam i mislio samo su im ramovi od plastike
Link to comment

Očekuje me svadba iduće nedelje.

E sad treba da kupim poklon čoveku koji realno "ima sve".

Otpadaju lampe i kućanski aparati.

Možda neka slika/grafika

Naravno budžet je "stisnut" ne mogu baš da divljam...

Ajde pomagajte!

 

 

poslato sa WC šolje by BVK

Link to comment

v.jpg

Vec par meseci bezuspesno po BG trazim osvezivac za ormar, aroma vanile.

Pogledao u kineskim r. kucama: Panda, La Sorella i slicno. Imaju sve druge arome osim vanile. :(

Osvezivaci koji su mi sada u ormaru su kupljeni u Amanu na Zr. putu, ni tamo ih vise nema.

 

Svaka pomoc je dobrodosla!

Link to comment

Crazy Bug na komad, zna neko gde konkretno može da se kupi?

 

jesu to one bubashvabe na baterije?

 

bilo nekad svagde, a svakako lavirint (prodavnica dechjih igrachaka) proveri prvo, kod njih sam videla poslednji put. bilo ono bukvalno na kasi na komad, ne znam kako je sad. bio komad 400-600 u nekom trenutku opakog pojeftinjenja.

 

ali moguce je da skroz pricham o proshloj godini.

Edited by gospa buba
Link to comment

jesu to one bubashvabe na baterije?

 

bilo nekad svagde, a svakako lavirint (prodavnica dechjih igrachaka) proveri prvo, kod njih sam videla poslednji put. bilo ono bukvalno na kasi na komad, ne znam kako je sad. bio komad 400-600 u nekom trenutku opakog pojeftinjenja.

 

ali moguce je da skroz pricham o proshloj godini.

E, baš to.

 

Imamo sada onu stazu ali sa samo jednom bubom i kupili baš u Lavirintu ali nemaju više bube na komad a mi bi još nekoliko.

 

Nema deklaracije pa ne znam ko je uvoznik.

 

TT

Link to comment

a sta rade te bubasvabe na baterije? :lolol:  potomak mi odavno nije malo dete pa nisam u toku sa decjim aksesoarima, secam se recimo onog kucnog ljubimca na baterije, kako se zvao, tamaguci, ja sam morao nocu da ga hranim, pojim i brinem o njemu dok potomku nije dosadila igracka :lolol:

Link to comment

a sta rade te bubasvabe na baterije? :lolol:  potomak mi odavno nije malo dete pa nisam u toku sa decjim aksesoarima, secam se recimo onog kucnog ljubimca na baterije, kako se zvao, tamaguci, ja sam morao nocu da ga hranim, pojim i brinem o njemu dok potomku nije dosadila igracka :lolol:

trche kao blesave, udaraju u prepreke, prevrcu se, i uopshte sve ono shto rade bubashvabe u svom svetu.

 

ti si imo tamaguchija. ili kako se vec zvashe, secam se, neki kod mene u preduzecu su dobijali ozbiljne grdnje shto zapushtaju ljubinca™ dok je dete u osnovnoj shkoli ^_^

Edited by gospa buba
Link to comment

trche kao blesave, udaraju u prepreke, prevrcu se, i uopshte sve ono shto rade bubashvabe u svom svetu.

 

ti si imo tamaguchija. ili kako se vec zvashe, secam se, neki kod mene u preduzecu su dobijali ozbiljne grdnje shto zapushtaju ljubinca™ dok je dete u osnovnoj shkoli ^_^

 

aaaaa to moram da kupim svom macku da ima sta da juri, da obratim paznju sada gde to ima da se kupi :lolol:

 

a to sa tamagucijem ljubimcem, koliko sam se samo nagledao roditelja sa psima svoje dece, prvo bilo kupiiii miiii kupiiiii psa ocuocuocuocu psa i onda posle nekog vremena dosadi deci da setaju pa roditelji preuzmu tu brigu ali ok, setnja je zdrava a i kucni ljubimci su zdravi za psihu :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...