Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

svojevremeno sam negde videla neki kao plastični ''organajzer'' prostora ispod sudopere, tako da se ispremošćava sifon od sudopere i cevi.

sad prevrćem internet i ne mogu da nađem ništa slično pa ako neko ima predstavu o čemu pričam i zna kako se to čudo zove - HELP!

Ovo sam našla u Home centru, tamo sam izgleda i videla pre x vremena ali na njihovom šugavom sajtu ne može da se iskopa.

1800 rsd (na VIP gold karticu popust) i radi za sve pare.

14092525.jpg

Link to comment

Ovo sam našla u Home centru, tamo sam izgleda i videla pre x vremena ali na njihovom šugavom sajtu ne može da se iskopa.

1800 rsd (na VIP gold karticu popust) i radi za sve pare.

 

zlotvorko! kraljice zlotvora! znash kako cu da te mrzim resto dana i celu noc. angazovacu se namerno i u snu da te mrzim :lolol:

 

idem kuci da izrkcem to ispod sudopere. kad pobacam shta je za dzubar, a sve jeste za dzubar, nece mi ni trebati taj divajs, pa ga necu ni uzimati :D

Link to comment

Ne želiš da vidiš kake sve divajsove za improvizacije po kući ja, Kraljica Zlotvora, imam :wicked:

Kad nemamo gajbe od 94783676 m2 ko drugovi Amerikanci, sa zilion plakara i špajzova i podruma i tavana....

Link to comment

Mike Oldfield - Tubular Bells

 

ovo samo kao povod da kazem nesto sto mi odavno na umu: koji si ti car za izbor muzike a i poznavalac koji ne robuje dogmatski zanrovima i vremenima nastanka muzike pa to je cudo :)

Edited by Pontijak
Link to comment

Hvala al imam problema sa pamcenjem imena i naslova. Recimo dragog Four Teta se cesto ne mogu setiti kako se zove, Kieran Hebden mu pravo ime al njegovog umetnickog imena u 3am se nisam mogao setiti :D Srecom pa se moze igrati asocijacija sa internetom.

A i ovo je bilo lako, McCabe zabagovao [emoji14]

Edited by maheem
Link to comment

Ovo sam našla u Home centru, tamo sam izgleda i videla pre x vremena ali na njihovom šugavom sajtu ne može da se iskopa.

1800 rsd (na VIP gold karticu popust) i radi za sve pare.

14092525.jpg

sad ima i neki fensi koji može da se koristi da čaše i šolje slažeš na dva nivoa. isto u home centru ima na flajeru koji su delili pre neki dan po nbgdu

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...