Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Ono online zakazivanje bi trebalo da radi kul, par ljudi u firmi mi je tako završilo skoro. Kako sad ide to za državljanstvo, kroz maglu se sećam da je bilo isto neko zakazivanje fonom/svetom razapetom mrežom?

Link to comment

Opština. Uđeš, uzmeš broj, sačekaš i izvadiš. NBG je radila to dosta brzo i efikasno al su Gangulini uspeli to da sjebu pa se čeka na spratu, ispred nekih vrata po sigurnom isprobanom sistemu "ko je poslednji"? (naravno pre toga si platio taksu na šalteru i imaš spremnu priznanicu u ruci)

 

Trebalo bi da još može da se naruči poštom pa da ti dostave na adresu al to nikad nisam radio.

Link to comment

Opština. Uđeš, uzmeš broj, sačekaš i izvadiš. NBG je radila to dosta brzo i efikasno al su Gangulini uspeli to da sjebu pa se čeka na spratu, ispred nekih vrata po sigurnom isprobanom sistemu "ko je poslednji"? (naravno pre toga si platio taksu na šalteru i imaš spremnu priznanicu u ruci)

 

Trebalo bi da još može da se naruči poštom pa da ti dostave na adresu al to nikad nisam radio.

vidish, ja sam sve vreme uverena da je gangula ranio svinje i nedirao nishta, a onda sam se setila da sam ishla samo na overu saglasnosti za isterivanje djece iz zemlje, a to je ostalo u prizemlju, na overama potpisa. tachno, matichnu knjigu su digli na sprat kod one opajdare shto redja pasijanse i pricha sa strankama istovremeno. kolichina ljubaznosti koju uspeva da iscedi tokom procesa je pozamashna, s obzirom na situaciju -_-

Link to comment

Ostao sam dužan odgovor za stakleni tanjir iz mikrotalasne. Poslao sam mejl Gorenju i oni su mi rekli da se obratim njihovom servisu u mom gradu. Otišao do njih rekao model mikrotalasne, oni poručili i to je to. Tanjir me je koštao 1600 din.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...