Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

E kul ako mogu da poprave, ovo su kao neki jebeni metalni. Fala svima :)
aj kad odes, javi koja je cena, bas me zanima. u radnji kod mojih krojacica kod kojih radim sitne prepravke i koje su stvarno ok, usao neki covek da pita za menjanje istog na jakni, one kad mu rekle cenu ja u sebi pomislila da bi radje kupila novu jaknu. ne secam se tacne cifre, davno je bilo.
Link to comment
Gde u Beogradu može da se kupi teget Adidas trenerka? Po gradu nalazim samo one šuškave trenerke, ali ja hoću upravo ovakvu:
Ne drži me za reč, ali mi se juče učinilo da curice koje rade u "Adidasovoj" prodavnici u TC "Ušće" nose upravo takve gornje delove trenerke. Jedna je na sebi imala svetloplavu (poput negdašnjih trenerki DDR-a), za teget ne znam.
Link to comment
Gde u Beogradu može da se kupi teget Adidas trenerka? Po gradu nalazim samo one šuškave trenerke, ali ja hoću upravo ovakvu:
Adidas brand store u Delta Cityju će dobijati robu u sledećih 2-3 nedelje. I ja sam isto tražio klasični neki duks, rekli da obično dobiju toga i da brzo ode, pa da pozovem da proverim s vremena na vreme da li im je stiglo.edit:dusk->duks Edited by Oxymoron
Link to comment

kako da povecam zvucnu izolaciju izmedju sobnih vrata i hodnika? Hoce li mi pomoci one gumene trake za futer za vrata? gde to da kupim? (potez: trosarina-slavija)

Link to comment

taj u miletićevoj mi je odmah iza ugla :isuse: ipak ću do limanske ako je jeftiniji, trebaju mi najobičniji tanki crni ramovi. hvala puno.btw ima super uramljivač u Kamenici al nemam auto jbga

Link to comment

Treba mi ketler zapremine manje od litra 0,5 ili 0,7, ali da je fine proizvodnje. Guglam po internet radnjama- nema, najmanji je 1l. To mi je za posao, pošto u bifeu (zvanom Kod 4 sise) radije služe vinjak, pivo i pelinkovac nego vruću vodu.

Link to comment

Je l ima neđe da se kupi nešto kao mini kompresor, na fazon onih velikih za čišćenje mašina i izduvavanje? Treba mi za čišćenje kućišta konpa, a načuo sam da postoje u mini varijanti.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...