Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

kad sam bio mali mislio sam da cu, ako ne budem ucio skole, biti segrt kod bravara Musica, jer su govorili da ce me "dati na zanat".
Mene su plasili da cu ici u GSP skolu ili u Bozidarac.
Link to comment
Hvala! Treba mi najobicnija moguca, i sad sam se bas obradovala sto ima i za ispod 1000 din. Samo jos da nadjem gde je Tehnomarket u NS.Ivy, bas si zla <_< To sto si ti fit ne znaci da je lepo podsmevati se nama debelima.
danas u DISu na NDGD kod ZMAJa vagica obična, kineska 611 din - 10% na kasi. jeftinije nema. ima i za 5000. na navedenoj piše da meri do 130 kg. čisto kao info.tko na život svoj polažetaj se važe.
Link to comment

Treba mi "Politika" od 15. januara (nedelja) i 21. januara (subota). Ako je neko redovno kupuje ili ima jedan ili oba broja, bio bih neizmerno zahvalan kada bi se javio... Hvala.

Link to comment
Treba mi "Politika" od 15. januara (nedelja) i 21. januara (subota). Ako je neko redovno kupuje ili ima jedan ili oba broja, bio bih neizmerno zahvalan kada bi se javio... Hvala.
Hoce li ovo da ti zavrsi posao?politika
Link to comment
Hvala za info - IDEA je imala u teglama. Nisam pre toga našao ništa u DISu, Rodiću i SuperVeru.
btw, našao sveže u Tempu, uvoz by Delta, kilo "samo" 1,500 RSD. uh.
Link to comment

Da li je neko upućen u to gde može u Beogradu da se zašije/obnovi postava na ženskoj bundi i da se osveži/ofarba dlaka? Bunda je uvozna, nije baš mlada i ne bih da je odnesem bilo gde.

Link to comment
Da li je neko upućen u to gde može u Beogradu da se zašije/obnovi postava na ženskoj bundi i da se osveži/ofarba dlaka? Bunda je uvozna, nije baš mlada i ne bih da je odnesem bilo gde.
moja gospođa je rekonstruisala jednu astragansku nedavno u balkanskoj, preko puta apoteke na delu između lomine i narodnog fronta. krznar u prizemlju. vidi mu se radnja s trotoara.
Link to comment
moja gospođa je rekonstruisala jednu astragansku nedavno u balkanskoj, preko puta apoteke na delu između lomine i narodnog fronta. krznar u prizemlju. vidi mu se radnja s trotoara.
taj krznar ima fenomenalne šubare. dok sam živela tu dole pa sam svaki dan prolazila, prvo stanem malo ispred njegovog izloga i buljim u jednu plavu rusku ušanku, pa onda pređem ulicu i stanem pred izlog pet šopa pa malo buljim u dve činčile dok spavaju :D
Link to comment
kako da očistim kalaj iz dela RF konektora gde treba da uđe žica? Tj može li da se očisti ili da kupim novi?
postoji pumpica. greješ mesto na kome je višak kalaja, prineseš pumpicu sa uskom cevčicom na vrhu i kada je kalaj zagrejan pritisneš taster na pumpici.
Link to comment

Gde može da se nađe privezak za ključeve u obliku lisica.Dakle NE prave lisice ili roze lisice ili neke plasične.Jedan par je kupljen u knjižari* pre par godina (te knjižare više nema) u delu gde je bilo gomila privezaka!*da, bila je knjižara ne seksišop :lol: ovako neštohandcuffsv.jpgili51DUM%2BehozL.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...