Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

keva izgubila kljuc, moguce je da ga je zaboravila na vratima spolja. gde da nadjem nekog majstora da zameni bravu?

Link to comment
pa jel to toliko komplikovana brava da ne mozes sam da promenis cilindar?
ima ona obicna, plus ona sigurnosna. nikada to u zivotu nisam radio, a ne bih da krenem pa da na kraju nesto zabrljam.
Link to comment

super, ovaj mi je u komsiluku. posto je moguce da je neko uzeo kljuceve zamenicu samo onu obicnu i vise necu koristiti onu sigurnosnu, ne znam ni da li ona ima nekakvu funkciju. hvala :)

Link to comment

ma nece ta brava iz nekog razloga da funkcinise, keva kaze da je vec menjala ali dzaba. nikada nije koristila tu bravu, samo onu sigurnosnu. ne znam ni gde da nadjem bas takvu da zamenim, bolje da pozovem nekog da mi to odradi.

Link to comment

Zna li neko gde se u Beogradu mogu kupiti obične plastične špric-boce od 1 litra - znate na šta mislim, boca iz koje viri zakrivljena plastična cevčica čiji se drugi kraj završava negde u visini zapušača? Stare su mi odradile životni vek i vreme je za nove, Za sada sam naleteo na reklame samo za neke švapske drž-da-ga-nabijem-sa-certifikatom-NASA, ali mora da ima i nekih pazovačko-inđijskih za razumne novce. Uzgred, ovo je idealno sokoćalo za ispiranje ušiju, napuniš mlakom vodom i udri, nema tog cerumenskog čepa koji ne izleće za minut-dva.

Link to comment

Zna i neko lokaciju (Beograd ili Zemun) nekog dobrog vojnog otpada ili jednostavno otpada gde ima svega i svacega?Trebaju mi stare daske, skrinje, metalne kopce i razne random stvari.

Link to comment
http://wikimapia.org...otpad-KnjazevacSamo, kažu - džaba da ideš. Ako i ima čega, onda moraš ponedeljkom rano jer se brzo rasproda ono što je zanimljivo.
Vojni otpad iz Zemuna je preseljen u kasarnu "Knezevac", Rakovica, Beograd. Ulica Oslobodjenja u podnozju brda Strazevica pre nadvoznjaka koji vodi na Kruzni put. Lep sredjen prostor izbor robe mali. Radno vreme pon-cet 07.30 - 14.00 petkom ne radi.
Edited by CTale
Link to comment
Samo, kažu - džaba da ideš. Ako i ima čega, onda moraš ponedeljkom rano jer se brzo rasproda ono što je zanimljivo.
Hvala na infou. A neki civilni?
Link to comment

Ne znam.. jedino mi pada na pamet Reto Centar.Znam da ima neki u Resniku, jedan na Avalskom putu između Belog potoka i Pinosave, i jedan dosta dalje od ovih pobrojanih - Prnjavor (Ripanj), par kilometara pre Trešnje.

PRODAVNICE

U Resniku, u ul.Slavka Miljkovića 124v, prodaje se polovan nameštaj koji je uglavnom u dobrom i očuvanom stanju, kao i belu tehniku, po neki komad dorađenog i tapaciranog nameštaja iz naših radionica i različite sitnice za opremanje kuće (posuđe, porcelan, keramika, slike, knjige…).

U Belom Potoku na putu za Avalu, ul.General Ždanova 90b, nalazi se prodavnica polovnog nameštaja, garedrobe i obuće, zavesa, materijala, posteljina, prekrivača...Tu izlažemo i prodajemo ručne radove i ukrasne predmete koje rade devojke u nastavnoj radionici u sklopu kuće za rehabilitaciju devojaka.

Od osoba koje su zadužene za prodaju u prodavnicama takođe možete dobiti sve potrebne informacije u vezi funkcionisanja centra, o poslovima koje obavljamo i o svemu što vas interesuje a vezano je za naš centar.

Pored odgovornih osoba u prodavnicama pomažu i štićenici (osobe koje se nalaze na rehabilitacii), što spada u deo rehabilitacionog programa.

PERIONICE

Autoperionica koja je otvorena na Avali,Kragujevački put 72, je jedan od prvih poslova kojeg su momci započeli na početku rada centra u Srbiji, pre nekih sedam godina.Kroz rad ove autoperionice puno građana se upoznalo sa postojanjem našeg centra i uopšte rad u perionici je bio i jeste bitan deo u rehabilitaciji momaka.

Druga autoperionica se nalazi u sklopu prodavnice u Resniku, gde takođe pored pranja vozila peremo i tepihe i delove automobila.

edit: ovaj boldovani više nije perionica, to je taj najdalji.

Edited by CTale
Link to comment
Ne znam.. jedino mi pada na pamet Reto Centar.Znam da ima neki u Resniku, jedan na Avalskom putu između Belog potoka i Pinosave, i jedan dosta dalje od ovih pobrojanih - Prnjavor (Ripanj), par kilometara pre Trešnje.
jebemmu, svaki manji grad u Srbiji ima po dva otpada, zar je moguce da je Bg takva otpadna sirotinja Edited by CowBoy
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...