Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

@CowBoy: ... što se tiče tih random stvari, vidim često ispod železničke kod Buvljaka jednog čiču koji očigledno donosi stvari sa vojnog otpada, drži uglavnom odeću i ostali u civilne svrhe upotrebljivi pribor, ali ima pored toga i još svašta nešto. Mislim, ako ti je problem da se cimaš više puta i upoznaješ problematiku da bi nabavio nešto konkretno, prosto dogovoriš s njim da nekako nabavi kad bude išao, čini mi se da zna znanje. Deluje pedantno, šatorsko krilo na kom izlaže robu mu je organizovano baš onako zastavnički, ali istovremeno i trgovački, iykwim.

Link to comment
@CowBoy: ... što se tiče tih random stvari, vidim često ispod železničke kod Buvljaka jednog čiču koji očigledno donosi stvari sa vojnog otpada, drži uglavnom odeću i ostali u civilne svrhe upotrebljivi pribor, ali ima pored toga i još svašta nešto. Mislim, ako ti je problem da se cimaš više puta i upoznaješ problematiku da bi nabavio nešto konkretno, prosto dogovoriš s njim da nekako nabavi kad bude išao, čini mi se da zna znanje. Deluje pedantno, šatorsko krilo na kom izlaže robu mu je organizovano baš onako zastavnički, ali istovremeno i trgovački, iykwim.
Hvala, pogledacu:)
Link to comment
Trebaju mi stare daske, skrinje, metalne kopce i razne random stvari.
Ako u potrazi naletis na nesto sto lici na drvene stare skrinje molim ostavi info o lokaciji , vrlo sam zainteresovana. Ako kupis mozes preprodajuci mi i zaraditi ;)
Link to comment
Zna i neko lokaciju (Beograd ili Zemun) nekog dobrog vojnog otpada ili jednostavno otpada gde ima svega i svacega?Trebaju mi stare daske, skrinje, metalne kopce i razne random stvari.
Preporucujem vojnicki asov za kola. Dobro dodje.
Link to comment

socivari, jel neko kupovao tecnost za sociva u malim bocama, ispod 100 ml? treba da unesem u avijon, jebala ih pravila

Link to comment
socivari, jel neko kupovao tecnost za sociva u malim bocama, ispod 100 ml? treba da unesem u avijon, jebala ih pravila
imas po apotekama, ili tamo gde si kupio sociva i manja pakovanja tecnosti za ciscenje i cuvanjeako pak ne nadjes(sto spada u domen SFa), ja sam jednom presuo u manju bocicu, onu od apotekarskog alkohola i problem resenako ne nadjes javi se na pm
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...