Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

^ & ^^ pazite samo da bude odvojiv od elektrike. te male chesto prave da nemaju postolje sa strujom, nego kabl direktno iz bokala. a takav nije praktichan iz raznih razloga.

Link to comment
Je l ima neđe da se kupi nešto kao mini kompresor, na fazon onih velikih za čišćenje mašina i izduvavanje? Treba mi za čišćenje kućišta konpa, a načuo sam da postoje u mini varijanti.
zasto ne kupis vazduh u konzervi? ima to u office 1 superstore
Link to comment

Zato što je bulja i košta 600 dindži. Plus radi ok do pola, a onda krene rapidno da opada pritisak. I uvek se baci četvrtina, jednostavno ne može da se iskoristi. Dakle, ispadne otprilike boca po detaljnom čišćenju.

Link to comment

Ma reko mi neko relativno skoro da koristi neku ultra mini varijatu, na regularnoj bazi. Samo ne mogu da se setim ko.

Link to comment

Imas one za pumpanje guma, oni su uglavnom na 12v. i imas one pumpe za turbomaximus duseke na koje nabudzis malu mlaznicu. Meni to sve deluje da je sranje tj nisam siguran da s tim moze nesto da se izduva. Ja cistim četkom za farbanje i usisivacem.Meni treba kompresor da bih izduvao zaostalu vodu iz vodovodne instalacije zimi, pošto mi je car od majstora napravio sifon od cevi u zidu. Najjeftiniji, a da izgledaju dovoljno ozbiljno, su neki kompresori u obliku kofera za oko 8k a najmanji onaj mali pravi kompresor je oko 10k

Link to comment
bolja varijanta ti je da podesiš neki jak fen da duva hladno, ako drmneš kompresor makar i na najslabijem ima da ti odvali neku komponentu
Ja godinama (>5) izduvavam kompresorom i nisam do sada odvalio ništa. Ne da garantujem nešto ali ...
Link to comment
kako da povecam zvucnu izolaciju izmedju sobnih vrata i hodnika? Hoce li mi pomoci one gumene trake za futer za vrata? gde to da kupim? (potez: trosarina-slavija)
Pa ako imaš zazora između vrata i okvira onda hoće. Isto važi za zazor između dna vrata i poda. Dobro namešten prag ili tvrda četka pričvršćena na vrata mogu da pomognu i zvučnoj izolaciji.
Link to comment

Gde u Beogradu ima dobar izbor muških torbi za na rame?Kežualnija varijanta, nešto poput torbi za lap-topove, ali da ne bude kutijica...Ovako nešto:Jack-Spade-Work-Twill-Haversack-Messenger-Bag.jpg

Link to comment

Iznajmljivanje / korišćenje kombija na par sati u Beogradu? Kutije sa promo materijalima moram da prenesem, a nema sanse da stane u tri taksija... Ideje?

Link to comment
Iznajmljivanje / korišćenje kombija na par sati u Beogradu? Kutije sa promo materijalima moram da prenesem, a nema sanse da stane u tri taksija... Ideje?
trebalo bi da te kosta oko 2000-2500 dinaraedit: iznajmljivanje kombija, a jesi li razmislio(la) o 4-5 tura kolima Edited by kud u maglu Simovicu
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...