Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Fala, al više bi mi odgovarala neka prodavnica da mogu da kažem ženi da mi pazari kad ode u Bgd. Ovde ga ne mogu nać da jebe oca...

Link to comment

preporuka u beogradu (jos bolje, zemun, okolina) neke dobro snabdevene muzicke prodavnice sa naglaskom za saksofone. ne zanimaju me toliko sami saksofoni, vise dodatna oprema.

Link to comment
Fala, al više bi mi odgovarala neka prodavnica da mogu da kažem ženi da mi pazari kad ode u Bgd. Ovde ga ne mogu nać da jebe oca...
Buvljak (otvoreni tržni centar Novi Beograd, bilo koja tezga sa mobilnim fonovima i opremom), bilo koji servis mobilnih...
Link to comment

Da li se još negde razvijaju filmovi snimljeni kamerama bez zvuka, tipa Super 8 i slično? Pronađoh jednu četvrtastu kutijicu na kojoj piše Agfa Moviechrome 40 pa pretpostavljam da je to to. Čak i ne znam da li je nešto snimljeno ili je prazna, niti znam kako se to proverava.

Link to comment

velika zajebancija, pricali ljudi(ja nisam proveravao) da takve filmove razvija neki Foto Tivoli u Ljubljani. U Pesti postoji profi laboratorija, ali ne verujem da bi se baktali sa time, a i tebi da bi se isplatilo da je razvijes kod njihi druga(treca) solucija ti je da pises proizvodjacu, ukoliko je preziveo digitalizaciju, ranije je na takvim filmovima pisalo process included ili tako nekako, pa se mozda i smiluju

Link to comment

Au, ja mislila na Beograd i to, ako je moguće, da ne moram da menjam dva prevoza :lol:. Mislim da će ova kutijica da sačeka neke bolje dane i srećan splet okolnosti.

Link to comment
Gde u Beogradu ima dobar izbor muških torbi za na rame?Kežualnija varijanta, nešto poput torbi za lap-topove, ali da ne bude kutijica...Ovako nešto:...
prochitala sam u rvatskom jutarnjem od ponedeljka da je to aksesoar koji svaki momak mushkog pola mora da ima pod must i da se kupuje u prodavnicama, bash ta tvoja, sto se vikaju berschka (?). tj prodavnice se vikaju. sch sch, ima valjda to i ovde po delta sitijima, videla sam radnje. al numem da izgovorim ^_^edip. takodje, danas numem pishem jasno. valjda otih magneta :unsure: Edited by thermal bug
Link to comment

@kiki za razvijanje agfa filma pitati u foto radnjama koje jos razvijaju rolne sa fotografijama, mislim isti je proces, ista traka i emulzija pa ne vidim da bi im to bio problem

Edited by Pontijak
Link to comment
Ok, pokušaću. Mada, ne znam gde ima takvih radnji. Ova gde se ja slikam nema mračnu sobu.
vidi foto radnju na prvom spratu staklenca na trgu republike ili jos bolje, pitaj cowboy-a na pdf fotografija jer se covek bavi analognom fotografijom i sigurno zna gde su radnje u bg koje razvijaju negative i koje su najpovoljnije ;)
Link to comment
Ok, pokušaću. Mada, ne znam gde ima takvih radnji. Ova gde se ja slikam nema mračnu sobu.
svojevremeno je postojao samo jedan fotograf, neki cicica u gornjem delu bulevara, negde ispod cvetka, koji je razvijao rucno agfu...ona se nije razvijala isto kao i cb filmovi, ti u boji su se kolko se secam razvijali dugacije, a opet ne isto kao i ovi moderni u mini laboratorijama, vec rucno...no mozda gresim, ovo samo vadim iz malog iz malog mozga, kad sam ja razvijao te neke poslednje sredinom 90-ih...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...