Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Znao sam da sam nešto pogrešno formulisao <_< Elem, zna li neko neku pouzdano dobru krojačku radnju u širem centru Beograda gde to mogu da obavim?

Link to comment

mozda da ja dodam- i da ne deru. imam ja jednu u bloku 22., ali to vec nije siri centar, i imam jednu u sirem centru, dragoslava popovica, ali dere. mada je odlicna. negde na sredini te kratke ulice (paralelno sa djusinom). mada dace ti neko bolji odgovor, verovatno.

Link to comment

Fala :) Može i ta u bloku, šljakam na NBG. Je l znaš možda okvirne cene, tj šta je dranje a šta nedranje, pošto mislim da nikad nisam koristio slične usluge?

Link to comment
Gde da odem da mi zamene rajsferšluse na duksevima?
Pomazanterija Marselin, na kraju Zahumske ka Zvezdari (iza vise poslovne)Zadnji put kada sam radio, bilo je tipa 100-200 dinara (pre 100). Nije skupo Edited by nbg4ever
Link to comment

e, pa 100- 200 kinti je bas jeftino i onda je najbolje da odes tamo.ova u 22. (centar bloka, pored maxija) ne dere, ali ne bih znala reci koja je cena za tu uslugu. kapiram da nema sanse da je jeftinija od ove u Zahumskoj.

Link to comment

Gde u Beogradu može da se kupi teget Adidas trenerka? Po gradu nalazim samo one šuškave trenerke, ali ja hoću upravo ovakvu: v18413_big_cedomirjovanovic.jpg

Edited by stoka
Link to comment
foam roller
Kod mene se to zove pool noodles (ja ga u stvari zovem pool spaghetti). Mozda ti alternativno ime pomogne u trazenju (ovde ima u svakoj robnoj kuci & sportskoj radnji). Edited by Indy
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...