Jump to content
IGNORED

ADSL


MaRkOMaN

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    72

  • nbg4ever

    65

  • Anonymous

    43

  • teacher

    40

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja sam raskinuo zahtev sa Orionom (i cekam do 10. avgusta da mi posalju MIK, pasmater lopovsku), u MTS-u su mi rekli da od 1 avgusta ide neko povecanje. Ako sam dobro zapamtio 10MBit internet, mobilni 300+300 minuta, fiksni neograniceno, doduse samo u fiksnoj telefoniji. I onako stidljivo mi je zena na salteru najavila povecanje cena "ali samo 50 do 100 dinara, ne vise, a dobijate mnogo vise nego ranije". 

Edited by Lord Stef
Link to comment

Čini mi se da jesu.

Sad merio i imam blizu 10 megabita, BOX paket. Mrzi me da tražim ugovor ali bih se zakleo da je bilo 5 :)

 

I meni takodje, vidim na torentu seva duplo brze. BOX je na 6, sad citam na sajtu da dizu od 1.8. na 10. A meni u avgustu tacno istice ugovor.

Link to comment

Jesu digli, verovatno ne svima istovremeno ali evo slika sa jos jedno 5 tabova i mnogo programa koji rade u pozadini:

 

3659063645.png

 

Isto Box paket, bilo 6 megabita do sad.

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 11 months later...

Ima opet promocija. 20/50 mbit i Lenovo tablet. Po specifikacijama slican onom Asusu od proslog meseca. Uzimam verovatno. 50 mbit skuplji 100 dinara, al koji ce mi djavo

 

Sent from my Nexus 4

Link to comment

Koliko ja vidim nije nista dirano (BOX4 Paket 10/1 mbit/s).

 

Ja na tom paketu ne znam dal sam 8,5 video a kamoli 10. Ali ne žalim se, generalno radi ok. Evo trenutno mi je 7,7

Link to comment
  • 11 months later...

Docekao sam da gazda stana oslobodi svoju ISDN liniju te da sam od provajdera uzeo ADSL uzeo opremu za ovaj tip linije.

 

Prikacio sam sve i naravno ne radi. Izostavio sam spliter, povezao direktno i opet ne radi. Nema ADSL signala.

 

E sad - koliko dugacak kabl od uticnice do modema sme da bude? Ovaj na primer ima oko pet metara, da nije do toga? Dalje, gazdina firma iz koje mi dolazi tih pet metara kabla ima neku kutiju u koju je kabl ukljucen, zajedno sa jos cetiri neke linije koje on koristi. Da nije u tom razdelniku problem?

 

Ko zna da me uputi?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...