Jump to content
IGNORED

ADSL


MaRkOMaN

Recommended Posts

dobrodošao nazad yoyogi san :D- brzine u japanu su astronomske ali zar i tamo nije 1 Bajt = 8 bit, možda to japanci drugačije računaju :D ili se ja pogrešno sećam osnova računarstva- ako sam ja u pravu 200 MBps je 1600 Mbps što je 1,5625 Gbit aznam kako si od mega otišao odmah u tera :D- znači da je net u japanu brži pišljivih 56% od onog u singapuru, ti možeš da skineš 12 GB/min a singapurac bednihtm 7,5 :lol:

Link to comment
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    72

  • nbg4ever

    65

  • Anonymous

    43

  • teacher

    40

Top Posters In This Topic

Posted Images

dobrodošao nazad yoyogi san :D- brzine u japanu su astronomske ali zar i tamo nije 1 Bajt = 8 bit, možda to japanci drugačije računaju :D ili se ja pogrešno sećam osnova računarstva- ako sam ja u pravu 200 MBps je 1600 Mbps što je 1,5625 Gbit aznam kako si od mega otišao odmah u tera :D- znači da je net u japanu brži pišljivih 56% od onog u singapuru, ti možeš da skineš 12 GB/min a singapurac bednihtm 7,5 :lol:
U pravu si.Ispao sam glup. No ifs no buts.The the 200MBps link is here to stay.
Link to comment
ja zvala za D@H, ima moja ulica ali od broja 27 krenulo ka višim brojevima a ja sam na broju 13 :cry:reklo zvaće me ako se promeni situvacija.
Stiže D@H, zvali meeeee!! Samo im treba saglasnost skupštine stanara da nabudže kutiju!e sad, koja je procedura, bezbolan ''prelazak'' sa ADSL na D@H ili naplaćuju raskid ugovora za ADSL??
Link to comment

ADSL otkazes i to je to. D@H nema dodirnih tacaka sa ADSLom, pogotovo sto ti ga nameste za bukvalno 1 dan, da ne kazem za 1h. Ako nemas potpisan ugovor sa nekim provajderom, nema razloga da ti naplate otkaz ADSL-a. Samo kazes OTKAZI, platis poslednji racun i to je sve. HINT 6mbps/512 je ispod 1500 dinara, raspitaj se dobro sta imaju od ponuda posto za 2500, cini mi se da je ta cifra, dobijes 24mbps (24 MEGABITA PO SEKUNDI).

Link to comment

Imam ugovor, zato sam i napisala ''raskid ugovora'', ya know... Isti je provajder, doduše, možda budu dovoljno uviđavni. A plus sam im ja ''kontakt'' za naša 3 ulaza od zgrade, cimali me da im ''pomognem da stupe u kontakt sa predsednik/com KS''. U najmanju ruku treba da me časte sa besplatnim prekidom adsl-a.

Link to comment

Slobodno, samo im skreni paznju na to, tesko da ce sami da se sete :DPreporuči Direct@Home i osvoji poklon!Ukoliko komšija, na osnovu vaše preporuke postane korisnik Direct@Home Interneta, poklanjamo vam mesec dana gratis interneta u skladu sa Vašim paketom.A drugo, opet potpisujes ugovor na 24 meseca, tako da bi bas bili seljaci da ti naplate raskid starog, ako te vec dobijaju na jos 2 godine.

Edited by Milosh76
Link to comment
  • 4 weeks later...

Doš'o kući na mesec dana. Ima li neka opcija za ADSL ili neki internet koji nije dial-up da se može aktivirati na mesec ili dva i posle otkazati, a da se ne plaća sama instalacija odnosno da se plaćaju samo troškovi koji nastanu u tih mesec ili dva (jer mi internet samo toliko i treba, a besmisleno je da plaćam uvođenje kada ću ga nakon tih mesec ili dva otkazati)?

Link to comment
Fast forward u buducnost:1Gbit20 Mbit200 MegaBajta (ne megabita)To je 1.6 Terabita.
Ahaha :lol: ®Kad se Jojo zaleti...
Ima li neka opcija za ADSL ili neki internet koji nije dial-up...
Jedino neki HSDPA (3G) fazon...TelenorVIPMTS Edited by historian
Link to comment
Doš'o kući na mesec dana. Ima li neka opcija za ADSL ili neki internet koji nije dial-up da se može aktivirati na mesec ili dva i posle otkazati, a da se ne plaća sama instalacija odnosno da se plaćaju samo troškovi koji nastanu u tih mesec ili dva (jer mi internet samo toliko i treba, a besmisleno je da plaćam uvođenje kada ću ga nakon tih mesec ili dva otkazati)?
Ja imam Beocity ADSL, bez ugovorne obaveze, mesecno placanje. Aktiviranje se ne placa, dobijes modem na koriscenje ...Flat GOLD 1.5 Mb/s (upload 256 Kbps): 1499.00Ovaj paket doduse nema p2p, torent, itd, to ima za neke vece pare ...
Link to comment

pitanje za one koji imaju net kod Oriona, koliko traje ugovor sa njima? Ja sam potpisao jos 2007, kapiram da je do sada istekao. Hocu da raskinem sa njima, pa da znam da li treba da se placaju neki penali ili slicno...I za one sa Open ADSL kod Telekoma... gledam na sajtu ovaj paket click 4 od 4mb. Pise da se mesecno placa 2100, ali ja sam od par prijatelja cuo da placaju taj paket 1500 mesecno. Da li je to u sklopu promocije koja traje do 31. decembra 2011?edit: sad sam skapirao da je paket click 4 po ceni click 1 do kraja promocije...

Edited by monstrum
Link to comment

Ja imam taj paket i placam ga valjda oko 1500, ali sam to uzeo prosle godine uz IPTV koji prvih godinu dana imam dzabe a posle placam jos 850 ili koliko vec dinara, do kraja dvogodisnjeg ugovora. Mislim da i sad imas neku akciju, idi na njihov sajt pa pogledaj.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...