Jump to content
IGNORED

ADSL


MaRkOMaN

Recommended Posts

pitanje za one koji imaju net kod Oriona, koliko traje ugovor sa njima? Ja sam potpisao jos 2007, kapiram da je do sada istekao. Hocu da raskinem sa njima, pa da znam da li treba da se placaju neki penali ili slicno...I za one sa Open ADSL kod Telekoma... gledam na sajtu ovaj paket click 4 od 4mb. Pise da se mesecno placa 2100, ali ja sam od par prijatelja cuo da placaju taj paket 1500 mesecno. Da li je to u sklopu promocije koja traje do 31. decembra 2011?edit: sad sam skapirao da je paket click 4 po ceni click 1 do kraja promocije...
Pa zar nije najjednostavnije da pogledaš ugovor. Tamo piše do kad važi, i sve oko eventualnih penala.
Link to comment
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    72

  • nbg4ever

    65

  • Anonymous

    43

  • teacher

    40

Top Posters In This Topic

Posted Images

da mora se mesec dana pre isteka važećeg ugovora isti raskinuti u suprotnom se automatski produžava, penal za raskid kod sbb-a je 10000 dinkića

Edited by gone fishing
Link to comment
SBB i najmanje jedan (ne secam se koji) ADSL provajder imaju fazon da se ugovori automatski obnavljaju na svakih 12 meseci.
da mora se mesec dana pre isteka važećeg ugovora isti raskinuti u suprotnom se automatski produžava, penal za raskid kod sbb-a je 10000 dinkića
men se cini da to nije bas tacno. ovo oko produzetka tojest.
Link to comment
men se cini da to nije bas tacno. ovo oko produzetka tojest.
PTT ADSLclan 2001gm.pngMislim da je kod SBB-a 15 dana rokedit:SBB
"Dejstvo pogodnosti automatski se produžava na nov period od 12 meseci, ukoliko Pretplatnik najkasnije 15 dana pre isteka navedenog perioda od 12 meseci, ne izvrši promenu paketa ili ne raskine ugovor."
Edited by katamaran
Link to comment

Ja sam se raspitivao kod dva adsl provajdera i rekli su mi kad istekne ugovorna obaveza nastavlja se placanje mesec za mesec.E sad to je bio takav dil na 2 godine od kojih 1 god dz a posle "normalna" cena, pa je po isteku nastavljeno da se placa ta puna cena.

Link to comment
  • 5 weeks later...
  • 4 weeks later...

Pitao ja u Beocityju pre mesec dana oćel' biti nekog povećanja, kae cura trebalo bi da se podigne max brzina na 24/2, pa će i cene za ove sporije pakete malo da padnu. Sad plaćam 2490 za 16/1 mbit. Imam wireless na deljaka sa komšijom gajbu do mene, izađe nas 16 mega po 1250 mesečno. cool.gif

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...