Jump to content
IGNORED

neodgovorena pitanja


Ros

Recommended Posts

s.o.s? :unsure: enivej, ima li koji poznavatelj japanskih borilačkih vještina? naime, radi se o sportu/zanimanju/umjetnosti, koji počinje sa slovom A (a nije aikido) i bavi se baratanjem i održavanjem sablji, tj. katana. zanima me kako se ta aktivnost zove, ili još bolje, ako netko zna kakve su joj temeljne postavke, je li služi za borbu ili je više performans?

Link to comment
s.o.s? :unsure: enivej, ima li koji poznavatelj japanskih borilačkih vještina? naime, radi se o sportu/zanimanju/umjetnosti, koji počinje sa slovom A (a nije aikido) i bavi se baratanjem i održavanjem sablji, tj. katana. zanima me kako se ta aktivnost zove, ili još bolje, ako netko zna kakve su joj temeljne postavke, je li služi za borbu ili je više performans?
kendo?
Link to comment

Ne znam sta da mislim o Marku? :blink: Brazilska manekenka Adrijana Lima, verenica našeg košarkaša Marka Jarića, nedavno je ponovila svoju čuvenu izjavu da je i dalje devica, kao i da planira da to ostane do prve bračne noći! Adrijana i Marko, koji su u vezi od novembra prošle godine, najavili su da će se venčati u junu 2009. u Brazilu.U seriji intervjua koje je dala nakon glamurozne revije modne kuće ?Victoria?s Secret?, čije je zaštitno lice, Lima je ponovila svoju već legendarnu izjavu iz 2006. da je i dalje devica.Da podsetimo, prelepa manekenka je u aprilu 2006. u intervjuu za magazin GQ izjavila:- Seks dolazi u obzir tek nakon venčanja. Baš me briga šta muškarci kažu. To znači da oni ne poštuju moj izbor, a ako ga ne poštuju, onda nisu dovoljno dobri za mene.Nakon ovog intervjua svetski mediji su Adrijanu prozvali ?najseksepilnijom devicom na svetu?.Dvadesetsedmogodišnja Brazilka kaže da je veliki vernik, da svake nedelje ide u crkvu, kao i da se prvi put poljubila sa muškarcem kada je imala 17 godina.

Link to comment
Шта фали, нема ту ништа лоше, ако су се тако споразумели...
nek se deca volu, samo da ne sedu na ladan beton. Realno, ovo je za šabanometriju...Cenim da je Marko pao na to što Adriana sluša žobima i ide na književne večeri. I obrnuto, naravno. Sex je precenjen, apstinencija je sada trendy. A agresija izaziva, Duško, šta? Agresiju, naravno... Edited by pacey defender
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...