Jump to content
IGNORED

neodgovorena pitanja


Ros

Recommended Posts

s.o.s? :unsure: enivej, ima li koji poznavatelj japanskih borilačkih vještina? naime, radi se o sportu/zanimanju/umjetnosti, koji počinje sa slovom A (a nije aikido) i bavi se baratanjem i održavanjem sablji, tj. katana. zanima me kako se ta aktivnost zove, ili još bolje, ako netko zna kakve su joj temeljne postavke, je li služi za borbu ili je više performans?
Da nije ipak iaido?http://www.nic.funet.fi/~magi/harrasteet/iaido/sanasto.htmlMozda ima neceg ovde:http://www.geocities.com/alchemyst/martart.htm
Link to comment

trebaju mi linkovi i info u vezi neke ikone vizantijske ili gradjevine (description, rasons behind its creation, ways in which its design and artistic style)...ako moze na pet strana I would appreciate.i slicnosti i razlike izmedju donatelovog, mikelandjelovog i berninijevog davida.

Edited by mustang
Link to comment

pa dobro, ruzni ispadnu ruzni :) vise me zanima situacija u kojoj neko na slikama deluje losije nego u prirodi. znam dve jako lepe osobe koje na slikama ispadaju od osrednje-otuzno do nakaradno. zanimljivo, obe su prilicno mrsave i mozda deluju koscatije na slikama iz nekog razloga, a jedna ima i dosta svetao ten pa mozda odbija svetlost malo jace kad aparat blicne pa onda deluje kao utvara :P mora biti da je neko razmisljao na ovu temu i da postoje neke pravilnosti.

Link to comment
pa dobro, ruzni ispadnu ruzni :) vise me zanima situacija u kojoj neko na slikama deluje losije nego u prirodi. znam dve jako lepe osobe koje na slikama ispadaju od osrednje-otuzno do nakaradno. zanimljivo, obe su prilicno mrsave i mozda deluju koscatije na slikama iz nekog razloga, a jedna ima i dosta svetao ten pa mozda odbija svetlost malo jace kad aparat blicne pa onda deluje kao utvara :P mora biti da je neko razmisljao na ovu temu i da postoje neke pravilnosti.
Mora biti da je nteko razmisljao na tu temu i napisao desetine naucnih radova. Mozda i zato sto u prirodi vidis tu osobu i ocenis je i na osnovu drugih telesnih karakteristika ne samo lica. A pravilna sminka je keva i za dobru fotografiju.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...