Jump to content
IGNORED

neodgovorena pitanja


Ros

Recommended Posts

DST? Da nije Daylight Saving Time? Ne znam, kod mene se sa Mode krece kroz opcije (vreme, alarm, stoperica, kalorije,...), a sa drzanjem Mode-a se edituje aktuelna aplikacija.Dakle, stoji mi sat 12:00:00. Stisnem Mode i nepustam ga 4-5 sekundi i nakon toga brojke pocnu da trepcu i mogu da se menjaju uz pomoc dva dugmeta sa desne strane.

Link to comment
Ee ispala sam glupa za DST :lol: No, bez obzira na to, probala sam opet i ne ide. Uostalom sta ima veze, treba samo da izdrzim do proleca pa ce mi sat opet biti tacan. :lol: Tenks.
daj tacan naziv i model sata, pa mozda nadjemo uputstvo negde
Link to comment

zašto nastaju podočnjaci? zašto koža potamni i postane kesasta?kako se to rešava? uzela garnierovu kremu sa đumbirom, nezadovoljna učinkom. dve noći zaredom odvalila po 9/10 sati spavanja, mršav efekat

Link to comment

Ne znam jel ovo pravo mesto, ali da pitam. Jel ima neko neku preporuku za auto skolu? Odnos cena/kvalitet usluge. Po mogucstvu u centru.Hvala unapred :)

Edited by genaro
Link to comment

Da li u Srbiji uopste moze da se nadje PVC stolarija koja nije bele boje? Da li to uopste postoji "napolju"? Navodno je skupo (skuplje) ako se uzme u boji, a i nerado narucuju na komad?Da li postoji farba za PVC stolariju? Mislim da na onim farbama za drvo i metal koje se razredjuju vodom (tzv. ekoloskim) pise da moze i za PVC...

Link to comment
Ne znam jel ovo pravo mesto, ali da pitam. Jel ima neko neku preporuku za auto skolu? Odnos cena/kvalitet usluge. Po mogucstvu u centru.Hvala unapred :)
Ako se upišeš na 1 školu na Košutnjaku uštedećeš sebi 8000 dindži, a mogu ti preporučim par instruktora koji su na svom mestu. <_<edit: imam i ja 1 pitanje. Situacija je sledeća: mamurni ste, glava vas ubija, emitujete pogled poput teleta, a digestivni sistem vam je u pripravnosti da se isprdi. Pored vas je prelepa devojka, a do izlaska imate dobrih 2 sata vremena. Kako ih pametno iskoristiti? :rolleyes: Edited by Lale Gator
Link to comment
zašto nastaju podočnjaci? zašto koža potamni i postane kesasta?kako se to rešava? uzela garnierovu kremu sa đumbirom, nezadovoljna učinkom. dve noći zaredom odvalila po 9/10 sati spavanja, mršav efekat
Koliko se ja razumem u te stvari, od: 1/bolesti bubrega, 2/hronične anemije, 3/drastične promene klimatskih uslova /varijanta prolaznog karaktera/, 4/izloženosti očiju svakodnevnom preteranom naporu, 5/naglog mršavljenja.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...