Jump to content
IGNORED

neodgovorena pitanja


Ros

Recommended Posts

jao jamb kad se setim...uvek sam mrzeo da ga igram jer sam bio najgori...riziko tu me prvog izbace...svi na mene i na moje teritorije...osete ko je dobar takmicar pa svi njega napadaju...zbog mene su ne ljuti se covece zvali naljuti se covece...sta cu kad ne volim da gubim...sah ne znam pravila pa ga nikad nisam ni igrao...mice isto ne znam kako se igra...u monopolu uvek prvi bankrotiram pa moram da prodam kuce, hotele, vodovod i juznu zeleznicu...godinama vec ne igram drustvene igre posto sam konstatovao da su nekako pederske...pravi muskarci igraju fudbal, kosarku, rukomet a oni bas jaki idu u teretanu i bave se boksom

Link to comment

Zašto su novinari sedma sila? Šta je ostalih šes' sila? Je li iko čuo za taj izraz u bilo kom stranom jeziku? Kol'ko me pamćenje služi, nikad nisam naišao na izraz seventh force u engleskom...

Link to comment
u yambu kad se dobiju tri iste, da li je veća verovatnoća za ful ako se preostale dve bace zajedno ili ako se baca samo jedna od njih?
Zavisi od kockica, od podloge. Možda i od toga koje su tri iste.To me podseti na ono da ako uneseš bombu u avion, znatno umanjuješ šanse da će se u njemu naći još jedna bomba. Drugim rečima, koliko god da sam igrao yamb nikada nisam osetio da verovatnoća u smislu čistog proračuna pije vodu. Premalo ponavljanja, previše odsustva idealnih uslova.Inače, verovatnoća za prvo je 5/36, a za drugo (5/6)*(1/6)=5/36. Dakle, ista.
Link to comment

1. koliko okvirno kosta bela tehnika , recimo nemacka ili italijanska, ali ona minijaturna rerna/sporet, masina za susenje i pranje, microwave, frizider za majusnu kuhinju u beogradu?koja je najbolja marka, da ne kazem brend?i tus kabina?2. koliko kosta kvadratni metar mermera, opet italijanskog?3. koliko kostaju nove, drvene roletne/po prozoru, recimo/?da li je neko imao ovakve kupovine i renovacije pa zna ili prati trendove pa ga cisto informativno zanima?i da li postoje sajtovi za mermer, pa da biram, za belu tehniku, tus kabine i td...ali treba da je sve ipak solidno i provereno dobro.hvala za svaki dobrovoljan napor.

Link to comment
1. koliko okvirno kosta bela tehnika , recimo nemacka ili italijanska, ali ona minijaturna rerna/sporet, masina za susenje i pranje, microwave, frizider za majusnu kuhinju u beogradu?koja je najbolja marka, da ne kazem brend?i tus kabina?2. koliko kosta kvadratni metar mermera, opet italijanskog?3. koliko kostaju nove, drvene roletne/po prozoru, recimo/?da li je neko imao ovakve kupovine i renovacije pa zna ili prati trendove pa ga cisto informativno zanima?i da li postoje sajtovi za mermer, pa da biram, za belu tehniku, tus kabine i td...ali treba da je sve ipak solidno i provereno dobro.hvala za svaki dobrovoljan napor.
3 drvene tesko je naci. alumin. su 70 jevreja m2.2 pravis vecnu kucu? 1 za orjentaciju http://www.tehnomanija.rs/ ima i iznad tog kvaliteta i ispod. oko 600 dolaresa pa navise
Link to comment
Podrigivanje cuva prostatu.
Mogao bi neko ko ume, da postavi odrednicu na vikipediju o podrigivanju koje cuva prostatu, da navede ppp kao referencu, pa da imamo da pokazujemo kada zatreba - eto vidis da MORAM, cak i na kompjuteru pise da je to zdravo...
Link to comment
  • 2 weeks later...
da li je neko imao ovakve kupovine i renovacije pa zna ili prati trendove pa ga cisto informativno zanima?i da li postoje sajtovi za mermer, pa da biram, za belu tehniku, tus kabine i td...ali treba da je sve ipak solidno i provereno dobro.hvala za svaki dobrovoljan napor.
http://www.tehnomanija.rs/ Eto ti sajt za belu tehniku i tus kabine pa biraj cene i brendove. Ako si se nameracio/la da renoviras, da znas da te iskreno sazaljevam i da ti zelim puno srece.Evo sad vidh da ti je Fontele dao isti link. Sto ti samo svedoci o tome koliko je to dobar link. :lol: A sad moje pitanje.Digitalni sat s 4 dugmeta, gore levo light da osvetli displej, dole levo je mode dugme, gore desno start/split (ma sta to znacilo) i dole desno reset/stop. Pretpostavljam da je to standardna raspodela dugmica end fukncija. Ima neka dobra dusa da mi kaze gde sve da pritisnem i koliko da drzim da bih se sinhronizovala s zimskim vremenom. Pet dana jurim sat ispred svih, ne dopada mi se osecaj. Edited by darling
Link to comment

Jel ovakav sat :D4269.jpgPreko Mode dodjes na zeljenu funkciju. Pritisnes opet Mode i drzis par sekundi. Sa Start/Stop i Reset pomeras vrednosti gore/dole, a sa Mode prelazis na sledecu brojku (sat/min/sec). Kada zavrsis, ponovo pritisnes i drzis Mode par sekundi.

Link to comment

Nije, vise je ovakav http://www.bodying.co.uk/watches/images/re...ig1_210_280.jpgSad sam pritiskala kako si mi rekao i nesto se desava. No, ja uz pomoc mode ne umem da stignem na zeljenu funkciju. Prvi stisak me odvede na DST sto kapiram da je destinejsn tajm (gde bi volela da budem, ali nisam, pa eto da znam koliko je tamo sati), drugi stisak me odvede u alarm, treci u stopericu, cetvrti u tajmer, sa petim se vratim u pocetak, a to je taj pocetak koji ne mogu da izmenim. Kad u osnovnom modu pritisnem start/split pojave se tri slova CHM na displeju (hronometar?!) koja, evo gledam, ostaju tu sta god pritiskam, izlista se i kroz stopericu i ostalo, dok ponovo ne pritisnem start/split. Kod mene i dalje 15:39 :(

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...