Jump to content
IGNORED

neodgovorena pitanja


Ros

Recommended Posts

a jel se bore u jednakim gravitacionim uslovima?
E neću, da ti odgovorim! I rekao sam Pavlllu, da ti ne odgovori...Samo zato što si iskulirala moj parapsihopatološki odgovor, na Svesti i nesvesti...U-taa-taaa... :rolleyes: Edited by dare...
Link to comment
OFK je oduvek bio tim koji niko ne mrzi, bas zbog "leprsave" igre i dobrog fudbala.
OFK igrao bolji i "lepršaviji" fudbal nego Partizan i CZ? :lolol: Jeste, al samo u dobrim starim vremenima bolje prošlosti, koje nikad nije bilo. Naziv "romantičari" je eufemizam za klub bez novca, bez rezultata i ambicija. OFK su bili simpatični, jer su mali i nikog nisu ugrožavali, a i zbog tog lokalnog šmeka naravno, koji vojni i policijski klubovi s hordama navijača diljem domovine nikako nisu mogli imati. Jedan od predstavnika lepršavog OFKinog pristupa, stanoviti drvosječa i mesar imenom Serpak, izmasakrirao je jedne godine nogu Baki Sliškoviću i tako ukočio razvoj karijere ovog boema i kockara, koji ionako nije trenirao ("trening je za one koji ne znaju"). Evo kako je taj "lepršavi" romantični fudbal izgledao iz Bakine perspektive:

Bilo je to par mjeseci prije svjetskog prvenstva u španjolskoj 1982. Standardno sam igrao u reprezentaciji. Prebili su me već u prvom poluvremenu, igrao sam sa zavojem oko koljena i ruke pa me pokojni Biće Mladinić htio povući ali je selektor Miljan Miljanić rekao nemoj, pusti ga još 20 minuta da vidim koliko ima snage. Nisam igrao još niti pet, naoštreni su bili, primili su i moj gol iz kornera, u jednom driblingu udario me Tripković ali sam mu pobjego, a onda me sačeko Serpak, od butnog mišića napravi mi dva, pauzirao sam tri-četiri mjeseca, propušteno svjetsko prvenstvo, moj najtužniji događaj.

Edited by king louie
Link to comment
Hoce li neko nama laicima da objasnistep-by-stepkako spameri zaradjuju?
Postoji neka statistika koja govori koliki procenat ljudi koji procitaju nesto, to i pozeli, a onda i procenat od tih koji stvarno ode na sajt prodavca ili posalje mail. Jedan deo tih ljudi na kraju i kupi proizvod.Sad zamisli da imas firmu i zaposlis spamera da juri musterije. On posalje tvoju reklamu na recimo milion adresa, od kojih hiljadu ljudi klikne na tvoj sajt, a sto ljudi kupi to sto valjas. Eto zarade za tebe, a onda naravno i za spamera.Postoji i deo cele price koji se tice kradje adresa, pa se neki ljudi posvete tome i onda zaradjuju od prodaje tih adresa drugim spamerima koji s njima rade ovo iz tacke 1.Sve u svemu, to je posao koji trazi znanje koje je skoro dovoljno da covek radi i neki posten posao, tako da spamere ne treba zaliti (kao, rade jer moraju) nego prezirati.@lui - ne znam s kim se grudvas. Nisam ti ja krtiv sto Zeljo i Sarajevo nisu dobili nadimak "Romanticari". Idi tamo na sport pa se zali Dimitriju i drugima iz te generacije.
Link to comment

Pretpostaviću da je to zato što su grla verovatno jedini zajednički imenilac za svu stoku koji je u jednici. Svaka živuljka ima po jedno grlo.Ali logika možda nema veze sa tim, tako da čekamo pravo objašnjenje :)

Link to comment
edit: imam i ja 1 pitanje. Situacija je sledeća: mamurni ste, glava vas ubija, emitujete pogled poput teleta, a digestivni sistem vam je u pripravnosti da se isprdi. Pored vas je prelepa devojka, a do izlaska imate dobrih 2 sata vremena. Kako ih pametno iskoristiti? :rolleyes:
nalochi se vode, uzmi aspirin, drzhi list mente u ustima, popij tabletu aktivnog uglja, a u sluchaju havarije pogledaj nekog oko sebe ljutim pogledom i klimni glavom kao u neverici ...ipak, ukoliko je ovo gore neizvodljivi pothvat, ima alternativa ... prvo, morash da pronadjesh jednu jachu viljushku ... pregledaj je pazljivo da nema ostatke hrane ili rdje ... onda je oshtrim i odluchnim pokretom zabodi sebi u butinu ... u tom trenutku nestace sva briga vezana za gasove, smrad iz ustiju ili glavobolju ... cepajuci bol ce ti pomoci i da zaboravish da je pored tebe prelepa devojka tako da te to vishe nece opterecivati ... chak i ako prdnesh, to niko nece primetiti - svi ce fascinirano gledati u tvoju krvavu butiniu i pitati se da li da zovu hitnu pomoc ili policiju (da bi reshio tu njihovu dilemu, pogledaj zachudjeno u viljushku i kazhi "otkud ovo ovde?") ... bonus: jedna japanska studija iz 2002. je dokazala da prelepe devojke vole mushkrace koji sebi zabijaju viljusku u butinu - time cesh je sigurno pridobiti, a mozhda ces, za razliku od zlog, dobiti i seks
Ako bi se potukli astronaut i pecinski covek ko bi pobedio?
ako je suditi po filmu 'right stuff', astronaut bi firco kevu kamenku tek tako ... Edited by Mr.Smith
Link to comment
OFK igrao bolji i "lepršaviji" fudbal nego Partizan i CZ? :lolol: Jeste, al samo u dobrim starim vremenima bolje prošlosti, koje nikad nije bilo. Naziv "romantičari" je eufemizam za klub bez novca, bez rezultata i ambicija.
Glupost je eufemizam za no brainer post bez znanja i ideje o čemu se piše.Očigledno ne pratiš fudbal dovoljno dugo i suviše si u lokalnim "nedelja kad je otiš'o hase" vodama. OFK je uzeo 4 Kupa maršala Tita, ne bih rekao da je tim kakav si ti opisao sposoban da uradi tako nešto. I za kraj, you gotta ask yourself one question: Odakle su došli ljudi kao Stepanović, Petković, Borota, Zec, Santrač?A sad pitanje: zašto se mačke u SFRJ (:P) odazivaju na "Mac" ili "Mic" odnosno "*c"(sa dugim"c" na kraju) dok mačke u ostatku sveta to zdušno ignorišu? :o(moje zaprepašćenje kad sam svojevremeno kao teenager u Engleskoj pokušao da dozovem mačku - i dok prijatelj nije primenio Alien 1 fazon "kitty, kitty, kitty" ona se nije okrenula. <_< Ovo prosto vuče ka novim pitanjima - npr. da li bi se i kako sporazumele engleska i "naša" mačka? :mellow:
Link to comment
A sad pitanje: zašto se mačke u SFRJ ( :P ) odazivaju na "Mac" ili "Mic" odnosno "*c"(sa dugim"c" na kraju) dok mačke u ostatku sveta to zdušno ignorišu? :o (moje zaprepašćenje kad sam svojevremeno kao teenager u Engleskoj pokušao da dozovem mačku - i dok prijatelj nije primenio Alien 1 fazon "kitty, kitty, kitty" ona se nije okrenula. <_< Ovo prosto vuče ka novim pitanjima - npr. da li bi se i kako sporazumele engleska i "naša" mačka? :mellow:
Svet je veliki :lol: Nemacke se odazivaju na mic, a iako jen ime za macku " die Katze", ljubitelji ih nazivaju Mici, pa otuda i mic,mic.Analogija, : macka,maca, pa mac,mac. :rolleyes:
Link to comment
Nemacke se odazivaju na mic, a iako jen ime za macku " die Katze", ljubitelji ih nazivaju Mici, pa otuda i mic,mic.Analogija, : macka,maca, pa mac,mac. :rolleyes:
Pa Katze opet ima 'c'! Izgleda da je krajnja vreme da se preispitaju saznanja moderne lingvistike, jer očito je da su srpski i nemački u većem srodstvu nego jednojajčani engleski i nemački!
Link to comment
Pa Katze opet ima 'c'! Izgleda da je krajnja vreme da se preispitaju saznanja moderne lingvistike, jer očito je da su srpski i nemački u većem srodstvu nego jednojajčani engleski i nemački!
Nemacki i engleski( pa cak i kod mica,mace) nisu bash toliko slicni ili baremu istoj meri kao i francuski i engelski.Jer da nije tako,verovatno bih ja bila mocna engleskom :lol: Al, eto,ne znam ni francuski.A ta macka ili ti Katze ocigledno potiche od Felix :lol: engleski : catfrancuski:chatitalijanski : gatto ( ali u zoologiji felino= felix :lol: )spanski i portugalski gato Edited by Teja
Link to comment
Čekamo crvenog autobusa da začini ovu diskusiju <_<
Ma on nesto ne voli macke. Nego te nekakve osnovne reci (otac,majka,macka,vatra,sunce,mesec,sestra,brat,,vuk i josh desetak,mozda i stotinak)reci poticuiz zajednickog indoevropskog. Secam se recimo reci brat.(slali i mene pre sto godina na neke lingvistike, al sam sve pozaboravljala :lol: ).Sanskrit= pitija,vater,father,pater, isto i sa suncem,mesecem,vukovima,vatrom,vetrom, itd.Valjda tako i sa mackama bilo. Jedino nas one kornjace zezaju, alzbog cm cool.gif Nidje veze. Tek sada bre videh da si ti Gator? Machor neki? Ili? Edited by Teja
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...