Jump to content
IGNORED

PPP Majice


Mp40

Recommended Posts

  • Replies 392
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MaryPoppins

    57

  • Mp40

    44

  • pacey defender

    17

  • shimpr

    15

ih, mozemo i bedzove - parapsihopatologija je srbija ili kosovo je parapsihopatologija.
ma ok to, naravno da može, nego žao mi da najmlađi ostanu bez prigodnog autfita. oni su zaslužni članovi ppp-a. em uživamo u njihovim fotkama, em, kolko im roditelji provodiše po forumu...za svaki slučaj: ja ozbiljno ovo za bebibodije. to je skroz wub. Edited by MaryPoppins
Link to comment
ma ok to, naravno da može, nego žao mi da najmlađi ostanu bez prigodnog autfita. oni su zaslužni članovi ppp-a. em uživamo u njihovim fotkama, em, kolko im roditelji provodiše po forumu...
nisam mislio nista, samo kazem mogli bi i bedzevi...<_<
Link to comment

dignite cijene malo, mozda pretekne para za organizaciju neke zurke. forumski partiji su cesti i na regionalnim forumima, ne vjerujem da ppparty ne bi upalio. ni organizacija ne bi trebalo da je prezahtjevna.

Link to comment
dignite cijene malo, mozda pretekne para za organizaciju neke zurke. forumski partiji su cesti i na regionalnim forumima, ne vjerujem da ppparty ne bi upalio. ni organizacija ne bi trebalo da je prezahtjevna.
ovo je super. to možemo nezavisno od majica. i tako svako malo pravimo generalne probe partija. da pokrenem ja novi topic. ubih se od dosade, enivej.
parti?ja ne znam nikog, sumnjam dab doso...meni jedna sa avatarom ako moze.
pravo da ti kažem, sumnjam dab te neko i pozvo. nema rozla i nema savatarom, veli mpejac.
Link to comment
dignite cijene malo, mozda pretekne para za organizaciju neke zurke. forumski partiji su cesti i na regionalnim forumima, ne vjerujem da ppparty ne bi upalio. ni organizacija ne bi trebalo da je prezahtjevna.
Znajući koliko loču "ljudi" sa ovog foruma, cenim da bi vlasnici birtija nama plaćali da baš kod njih žurku organizujemo.Toni nije jedini, ni ja ne poznajem nikog sa foruma (poznavati=videti golu osobu)
Link to comment

joj... otelo se kontroli!Ima pun kurac majica da stampam... Moram da skratim rok za porudzbine do sutra uvece. Imam ja jos posla sem ovog! Pamtite sta ste narucili jer ja samo pisem crtice po kolonama za velicinu. Kad budu gotove, treba da vidimo ko ce uzeti u NS a ko u BG i da skupimo lovu da platim to sto pre. Dobio sam sve na crtu za sad.

Link to comment
joj... otelo se kontroli!Ima pun kurac majica da stampam... Moram da skratim rok za porudzbine do sutra uvece. Imam ja jos posla sem ovog! Pamtite sta ste narucili jer ja samo pisem crtice po kolonama za velicinu. Kad budu gotove, treba da vidimo ko ce uzeti u NS a ko u BG i da skupimo lovu da platim to sto pre. Dobio sam sve na crtu za sad.
ja lepo ponudih svoje usluge, free of charge :D javiti kad je rok za podizanje majica, ja ću onda da upriličim 1 prikupljanje beogradskih novaca, dođem za ns obiđem staru majku i pokupim majice. ko bude teo da mi plati pivo i ćevape, neće naići na odbijanje. jedino što može da ga izađe skuplje od majice. fala na pažnji.
Link to comment
Cenim da bi nam jeftinije bilo da pare skuplja Filipenko.
ne sabotiraj 1 plemenitu akciju. moraćeš da me voziš do novog sada.
Link to comment

OBAVESTENIJE!Tvrtka Non-profit Budale koja je preuzela staranje o ovoj mega-operaciji a koju cine gdjica. Poppins i moja nemalenkost, moli vas da nam olaksate poslovanje jer smo idioti za biznis, sa posebnim osvrtom na mene...Sutra uvece zakljucujemo spisak pa bih vas molio da mi PONOVO posaljete sta ste narucili i koju kolicinu i gde preuzimate (BG ili NS) na PM... Izvinte, glup sam ali su mi namere casne. To je samo da bi sto pre distribuisali majice i da bih sto pre dao lovu dobavljacu majica i stamparu koji su mi dali na crtu.Majice ce biti gotove u ponedeljak 28. jula pa bi 10 dana nakon toga trebalo da svu imam lovu da im platim... eto.To se zove transparentnost poslovanja.Datum i mesto preuzimanja za NS javim ja a za BG Meri...

Edited by Mp40
Link to comment

u vezi sa gornjim postom, a na osnovu ovlašćenja koje mi je dodelio MP40: popins bi trebalo da ima novce do 1. avgusta, kada će otić u novi sad i izvršiti konverziju novaca u odgovarajuću količinu majica. zatim se vraćam u beograd i delim majice. prolaznicima po knez mihajlovoj. budite među njima. šalu na stranu. ova akcija ima ozbiljnu manu: moraćemo 2 puta da organizujemo ispijanje ceđene pomorandže i kolateralnu primopredaju.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...