Jump to content
IGNORED

Zastava - sadašnjost i budućnost


Scrawtey'z

Recommended Posts

Meni se auto baš sviđa, samo mi nije jasno da li planiraju jače motore u budućnosti. Ovi najavljeni su samo za po gradu.
ako ces iz grada, kupis minija i gotova stvar.
Link to comment

Ako je već gabaritom sličan C4 greota da ne možeš da se otisneš podorično do Grčke npr. njime. A kud ćeš sa dva cilindra do Grčke. To bi eventualno Dig radio.

Link to comment
Ako je već gabaritom sličan C4 greota da ne možeš da se otisneš podorično do Grčke npr. njime. A kud ćeš sa dva cilindra do Grčke. To bi eventualno Dig radio.
taj twinair od 900 kubika ima vise zivota nego sto konkurencija uspe da napakuje u tisucu dvesta. opasne motore fiat pravi. jedino sto je upitno za 500L je tajming. da se ga izbacili pre krize razvalili bi sve. sad ce biti cupavo.
Link to comment
Tužni dani za italijanske dizajnere, pretpostavljam. Toliko liči na Mini-ja da nije smešno. Uostalom, Takanohana, šta dobijaš u odnosu na novog Punta, npr.?Kao što je May pravilno zaključio u testu nove 500-tke, zašto jednostavno ne kupiti Pandu? Isti slučaj.
nebse slozio, znatno je prostraniji i oku blagougodniji...doduse kaze se da je lepota u oku posmatraca tako da...meni je bas sehi...sa 1.3 dizelom, puslica.. Edited by Takanohana
Link to comment

Ma super su njihovi motori, ne pričam to. Ja imam neku blokadu u glavi da se otisnem na duži put sa bilo čim slabijim od 1600 kubika/100 konja, a uz to mi je ovaj 500l malo preveliki da se smatra isključivo gradskim autom. Sa te strane mi je ovaj auto malo čudna kombinacija.

Link to comment
Ma super su njihovi motori, ne pričam to. Ja imam neku blokadu u glavi da se otisnem na duži put sa bilo čim slabijim od 1600 kubika/100 konja, a uz to mi je ovaj 500l malo preveliki da se smatra isključivo gradskim autom. Sa te strane mi je ovaj auto malo čudna kombinacija.
te tvoje blokade su posledica prevgelike izlozenosti golfu 2. secam se da si negde na nekom mestu napisao i da je fabija sjajan auto. izgleda da se sa mazdom ne druzis dovoljno dugo da u potpunosti nestanu recidivi proslosti :Dsa tim twinairom od 900 kubika mozes mirne duse u grcku. verujem da do 140 stize bez preteranog naprezanja. ovakvo se auto ionako ne vozi mnogo vise od 130. tu se voze zene, deca... :)
Link to comment
te tvoje blokade su posledica prevgelike izlozenosti golfu 2. secam se da si negde na nekom mestu napisao i da je fabija sjajan auto. izgleda da se sa mazdom ne druzis dovoljno dugo da u potpunosti nestanu recidivi proslosti :Dsa tim twinairom od 900 kubika mozes mirne duse u grcku. verujem da do 140 stize bez preteranog naprezanja. ovakvo se auto ionako ne vozi mnogo vise od 130. tu se voze zene, deca... :)
Fabija 1.9tdi, moliću! Grom od auta ako ignorišemo estetiku!Priznajem da sam potpuno zbunjen od pojave TSI i ovih twinair motora, malo ću da ućutim na temu.:)
Link to comment

grese oni koji pokusavaju da uguraju 500L u tipicne kategorije. njegov je prodajni argument cinjenica da se trenidi i seksi pakuje zajedno sa praktican i stedljiv. problem je sto se u doba krize ljudi ponasaju konzervativno i opredeljuju se za ono sto percipiraju kao proverene vrednosti (iako to najcesce nema veze sa realitetom).primera radi, 500L je po gabaritu, funkcionalnosti i, sudeci po najavama, ceni u slicnoj klasi kao opel meriva. realno, koji biste auto pre kupili? meriva je... bas onako bezlicna (kao i sve sto je opel napravio, uz casni izuzetak insignie). 500L ima svoj karakter, on donekle lici na countryman-a ali ne juri iste kupce. njegovo su trziste mladi bracni parovi i zene koje cesto voze decu dok su muzevi zarobljeni poslom. to je trziste u normalnim uslovima dovoljno veliko da garantuje prodaju od 100-150k vozila godisnje. u krizi... ne bih se smeo zakleti. bice gusto.

Link to comment
Fabija 1.9tdi, moliću! Grom od auta ako ignorišemo estetiku!Priznajem da sam potpuno zbunjen od pojave TSI i ovih twinair motora, malo ću da ućutim na temu.:)
fabia je auto za komercijaliste. pouzdana, jeftina za odrzavanje i nikoga ne boli dupe kako se oseca onaj sto je vozi i oni koji se u njoj voze. realno, poslednji auto u klasi koji bih kupio za sebe i prvi koji bih kupio za svoje komercijaliste, da ih imam.
Link to comment
Ma super su njihovi motori, ne pričam to. Ja imam neku blokadu u glavi da se otisnem na duži put sa bilo čim slabijim od 1600 kubika/100 konja, a uz to mi je ovaj 500l malo preveliki da se smatra isključivo gradskim autom. Sa te strane mi je ovaj auto malo čudna kombinacija.
Vala, ako sam ja sa onim svojim prdalom od 60 ili 65 konja mogao u Crnu Goru x puta, u Budimpestu, na Korculu itd, moze se i time do Grcke.
Link to comment
Svet je upoznao srpski Fijat 500 L, a predsednik Boris Tadić poručuje da su ispunjena obećanja građanima i najavljuje povratak projektu "jugo- Amerika".
Dobar! :lol:
Link to comment
Ako je već gabaritom sličan C4 greota da ne možeš da se otisneš podorično do Grčke npr. njime. A kud ćeš sa dva cilindra do Grčke. To bi eventualno Dig radio.
Svakako da bih. Maleni motori uopće više nisu za sprdnju. Nisam imao pojma da su metli twinair 0.9, opako dobar potez, može to da ćera ovaj auto lepo a ljudi sve više pri kupovini vozila gledaju na kubikažu i CO2 emisiju jer to drastično snižava troškove registracije i osiguranja. Plus mala potrošnja goriva. Gde ćeš bolje.P.S. 15385828634f56283502704635685906_orig.jpg:lol: Edited by dig_chohano
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...