Jump to content
IGNORED

Zastava - sadašnjost i budućnost


Scrawtey'z

Recommended Posts

@ simphatyŠta kaže google:+
Utter bullshit. Ta kola ne mogu ni da dobace do tamo gde treba 4WD. To je za domacice. Jos, sofersajbna, treba 3 nedelje da dodje, kosta 1,500$.
Link to comment
da li ce na cenu tog fiata novog napolju uticati to gde se pravi, zbog kursa i sl? pre par godina, zbog kursa valuta, bila je situacija da je npr honda akord iz japanske fabrije jeftinija od sivika iz engleske
Naravno da ce uticati. Samo ce cena da bude ista a razliku ce u dzep da stavi FIAT. Pa zato je i napravio fabriku u Srbiji a ne kod kuce.
Link to comment
Ma, verujem ti, žiri je prepun šarlatana.
Pa naravno, za publiku kao ti.To sto si izgoglao vredi kao da je Mirjana Markovic u Dugi 1993. rekla da su najbolja kola koja njen Marko najvise voli. Eto tolika, ako ne i veca glupost je to djubre koje si izgoglao. To sranje od kola je neupotrebljivo van gradova i shopping malls.
Link to comment

Slažem se, zato mi uopšte nije jasno kako su ove neznalice i prevaranti iz žirija zaseli na ovako važne pozicije u zemlji u kojoj 99,2% stanovništva mora svakodnevno u Coober Pedy:

Chief JudgeHead of Technical & AutmotiveRoyal Automobile Club of South Australia - RAAJudgeProgram Leader - VehiclesRoyal Automobile Club of Victoria - RACVJudge Technical Researcher, Vehicle Technologies Department Royal Automobile Club of Queensland - RACQJudgeNew Car and Automotive Product TesterRoyal Automobile Club of Victoria - RACVJudgeGeneral Manager, Roadside & Technical ServicesRoyal Automobile Club of Tasmania Ð RACTManager, Vehicles & FuelsRoyal Automobile Club of Western Australia - RACWA
Mada mi je za ovog šoderaša odma sve jasno:
Trent NikolicJudgeRoad Test JournalistNRMA Motoring & Services
Link to comment
Slažem se, zato mi uopšte nije jasno kako su ove neznalice i prevaranti iz žirija zaseli na ovako važne pozicije u zemlji u kojoj 99,2% stanovništva mora svakodnevno u Coober Pedy:
Sta bre trolujes glupostima i dovlacis smece, nemas bre sta da kazes, idu u shumu pa se tamo svadjaj sa zirijima.Vidi o cemu je tema i ocemu nemas pojma.
Link to comment
...
Sta sad pa ti trolujes? Uskaljpovo se onim gore? Vidi, bio je pre neki dan opoziv Nissanov. Bio je prosle godine i Hondinih. Vataj to i prikucavaj na temu o Zastavi.
Link to comment
Sta sad pa ti trolujes? Uskaljpovo se onim gore?
Nije :(Al se uskajpovao (nadam se da si to hteo da kažeš, mada je možda to neki tvoj izraz iz zavičaja) sa bratom koji živi u Australiji (čuj živi, citizen), te mu dadoh link da pročita šta pišeš. Kaže da si car.
Link to comment
Slažem se, zato mi uopšte nije jasno kako su ove neznalice i prevaranti iz žirija zaseli na ovako važne pozicije u zemlji u kojoj 99,2% stanovništva mora svakodnevno u Coober Pedy:Mada mi je za ovog šoderaša odma sve jasno:
Pa evo ti i ovog:
Technical Researcher, Vehicle Technologies Department Royal Automobile Club of Queensland - RACQ
Samo ime mu kaže da je RACKU, a ti ovde šoderišeš i uskaljpuješ.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...