Jump to content
IGNORED

Stripovi


precog

Recommended Posts

3 hours ago, kurdi said:

Koje izdanje? Deluje smesno cifra 

Kiosk izdanje u mekom povezu, reprint u saradnji sa Fibrom njihovog HC izdanja. 

Lepo je svakako, i pristupačno ko želi komplet. 

Link to comment
3 hours ago, kurdi said:

Koje izdanje? Deluje smesno cifra 

 

Reče renne, Strip Agent. Trobroji (uglavnom) u mekom povezu su u pitanju ali zaista je dobro to izdanje, cena je svakako smešna.

  • +1 1
Link to comment

zanimljivo.... i stampa je fibra kvaliteta?

kada je to uopste izaslo?

ja iimam verovatno pola fibrinih, skupljenih za velike pare, a ostatak vis ene mogu da nadjem nio za velike pare. 

propusticu sad ovu esktra pirliku sigurno, ali ako je inace jeftino mogao bih da popunim...

Link to comment

budimo realni, kiosk je izdanje, sto znaci da stampa nikako ne moze da bude fibrinog kvaliteta. ali je trobroj 650 dinara i izdanje je jako dobro odradjeno i apsolutni must have za sve ljubitelje kena parkera.

  • +1 1
Link to comment
27 minutes ago, kurdi said:

kada je to uopste izaslo?

 

 

relativno skoro je završeno sa izdavanjem. ako ne kao komplet, svakako dobra prilika da se popune rupe, dok se i to ne rasproda. 

 

 

Edited by variola
Link to comment

Ko će kupovati samo da bi za dva meseca preporodavao za basnoslovne sume novaca nije za njega

Ko voli da pročita strip, i da ga nije briga da li će za 3 meseca cena skočiti za osamsto trista petsto puta, kako se danas radi u Srbiji, i da je to najvažnije, onda je odlična ponuda

  • +1 4
Link to comment

sad sam prebrojao... ima 54 fibre.... uljucijuci sve milazzove pa onda probrano ostalo...

da skupim preostale 26 mi treba 13 trobroja, uz 13 ponavljanja..

ako narucim od strip agenta direkt, jer ne znam kako drugacije, s postarinom ce me izaci nesto slico tih 15k za samo 24 epizode, za kloje znam da su otprilke 24 najmanje bitne...

sve u svemu, kupujem sigurno :)

opet je povoljnije nego 24 fibre, sto bih verovatno isto kad tad kupio da se nije raspordalo...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...