Jump to content
IGNORED

Stripovi


precog

Recommended Posts

zasad samo prelistala, supermen mi super, ali nisam objektivna jerbo volim granta mnogo.
narkomanko.
a enis deluje obecavajuce
meni je taj ennis dosta dobar, mada mi se zapravo (izgleda suprotno popularnom misljenju) vise svidja vol. 2.
Link to comment
meni je taj ennis dosta dobar, mada mi se zapravo (izgleda suprotno popularnom misljenju) vise svidja vol. 2.
isteklo mi vreme za edit... u drugom delu ima cak nekog evropsko-juznoamerickog smeka, podseca malo na prattove ili tardijeve ratne price, pa cak i na breccine jahace apokalipse. ovo je doduse donekle i funkcija same teme, ali mi se ipak cini da je i vise od toga.
Link to comment
narkomanko.
hehe.ko ne voli invizibls ne treba da zivi :D
meni je taj ennis dosta dobar, mada mi se zapravo (izgleda suprotno popularnom misljenju) vise svidja vol. 2.
ovde si u pravu. drugi je mnogo bolji. mada i prvi, kao uvod u pricu, sasma lepo tece. super se oporavio enis, nesto sam se zabrinula za njega, ali ovo je stvarno sjajno.nego, danas se nesto muvala po kuci, i nadjem u nekom budzaku onog munoza joe's bar. jesi ti to bese trazio? doduse na francuskom je, javi ako hoces.a sad krecem na ovo. dugo sam odlagala uzivanje, sad je pravi trenutakbookcover_paloma.jpgbookcover_locasc.jpgbraca uvek prva u srcu. i ananasu vecno hvala sto me upoznao s njima te davne 1990, svasta mu se oprasta zbog toga.trebalo mi je osam godina da skupim trejdove, i kad mi je na kraju zafalio samo jos jedan dzejmijev, objave sabrana dela :) jebes ga, ne moze se odoleti.
Link to comment
nego, danas se nesto muvala po kuci, i nadjem u nekom budzaku onog munoza joe's bar. jesi ti to bese trazio? doduse na francuskom je, javi ako hoces.
ne treba, hvala :)volim, ali nisam trazio.na francuskom je inace lako naci, in print je uvek, nego je na engleskom outta print, ali i to imam, a nedavno bas kupio i drugi primerak, da se nadje (tim povodom sam spominjao nedavno).
Link to comment

Procitao "Pride of Baghdad"prideofbad.jpgPrica zasnovana na istinitom dogadjaju kada su 4 lava pobegla iz bagdadskog zooloskog vrta za vreme bombardovanja.Isti problem kao i sa vecinom Vertigo izdanja. Jako zanimljiva tema i ideja ali u realizaciji i prici malo zaskripi(100 bullets,Fables)

Edited by pavllle
Link to comment
Isti problem kao i sa vecinom Vertigo izdanja. Jako zanimljiva tema i ideja ali u realizaciji i prici malo zaskripi(100 bullets,Fables)
jel bas stojis iza svega napisanog?tj, da u vecini vertigo idanja prica skripi?
Link to comment
jel bas stojis iza svega napisanog?tj, da u vecini vertigo idanja prica skripi?
nadam se da ne :Djer ako je tako, sledi sukob biblijskih razmera.sad imam vremena.mada jos nisam razradila kako da pomirim ljubav prema marvelovstini sa ljubavlju prema intelektualcima.
Link to comment
jel bas stojis iza svega napisanog?tj, da u vecini vertigo idanja prica skripi?
Naravno da ne. Pogotovu kada se uporedi sa konkurencijom. I dalje su mi njihova izdanja daleko najbolja i ne bih da trosim reci od Lucifer,Hellblazer i Sandmenu ali su me 100 bullets Fables i The Invisibles su me razocarali.
Link to comment

malo si se izvukao :D, ali nevoljenje 100 bullets i inviziblsa je veliki greh.jes da su meci malo pali u sedmom i osmom trejdu, ali i dalje ne mogu da docekam da okrenem sledecu stranu. a i posebno mesto zauzimaju jer su mi dosta pomogli da neke zabludele ovce prevucem na stranu citanja krimica.a invizibls, to sam provalila, svi vi koji otkidate na sendmena, ne volite invizibls. u cemu je fora?

Link to comment
a invizibls, to sam provalila, svi vi koji otkidate na sendmena, ne volite invizibls. u cemu je fora?
Gaiman je ultrastrukturalan, Morison je antistrukturalan :PMada ja ne bih rekao da ne volim The Invisibles, samo trenutno nemam vremena da se udubljujem. Opet, da me više interesuje našlo bi se vremena...
Link to comment
Gaiman je ultrastrukturalan, Morison je antistrukturalan :P
znaci, ja sam panker, vi ste hipermejnstrim :Dsuper!ne znam da objasnim. ja sam se u cugu primila, cak sam i onaj vodic kroz invisibles naucila napamet.ima nekih stvari koje mi kod morisona malo i smetaju, vidim sad u seven soldiers, ali ipak.jeres na delu: gejmen mi je previse fantastikus i bajkovit. iscitala ga, sve je to fino, ali mi uvek fali nesto.mada, volela sam american gods.a sad cu polako da spremam kurdiju obecan traktat o elisu :P
Link to comment

Ja se sećam, ali pojma nemam kako se zvalo. Išlo sa unutrašnje strane korica. Neko jednosložno ime junaka. Sise, dupeta, i ostalo, na sve strane, radnju nisam baš pratio...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...