Jump to content
IGNORED

Stripovi


precog

Recommended Posts

samo da primetim da hodajuca smrt rula!koliko svesaka je izaslo?imam zasad prvih 45.
pa mozda 50-ak, ne vise.mislim 8 x 6 u trejdovma, i mozda jos nekolko posle poslednjeg trejda.
Link to comment
a jel prezivela michonne :heart: ?samo mi to bitno...
Spoileri ti se nastavljaju, citaj redom (dokle zelis)

Prezivela je...

 

I zestoko se najebala majke onom psihopati, sa sve mucenjem gorim nego li je priredio on njoj...

 

...Ali ga nije ubila, sto saznajemo mnogo, mnogo kasnije...

 

...kada on tenkom napada zatvor u kome su nasi junaci

...Ako te stvarno samo zanima da li je prezivela, predlozio bih zaustavljanje na prvom spoileru.

Edited by Kudravi Gaucos
Link to comment

fala, to me je zanimalo!edit: jebiga, nisam karakter, procito i ostale spojlere.u stvari iscitao sam sve to, zanima me da li je prezivela samoubilacku akciju vezanu za poslednji spojler.

Edited by ToniAdams
Link to comment
Ponovo u Srbiji..."Veseli cetvrtak"... Zagor, Dilan Dog, Mister No i Dampir. Obecava li?
Obecava !Iza ovoga konacno stoje pravi ljudi.Krenuce jos junaka a i specijalni brojevi su u planu.Samo treba to podrzati i kupovati stripove.
Link to comment

Sad vidim da se ovde diskutuje o suvom kvalitetu...Malo kasni Walking Dead #46....Znate da je i kod nas prevedeno prvih nekoliko?Kakav bi to HBO series bio, a?Imam bitno pitanje u vezi izlazenja Mister Noa. Da li neko zna odakle ce se poceti? Bilo bi super da prva bude "Projekat novi Tul" jer je tu prekinuto, vec 14 godina izgaram da saznam da li je Oto Kruger nacista or what?

Link to comment
Imam bitno pitanje u vezi izlazenja Mister Noa. Da li neko zna odakle ce se poceti? Bilo bi super da prva bude "Projekat novi Tul" jer je tu prekinuto, vec 14 godina izgaram da saznam da li je Oto Kruger nacista or what?
Nisam u toku (već par decenija), jel' Kruger onaj Mr. Noov ortak, sa bradom i šeširom? Nacista? :blink: Sad mi pade na pamet, da li se neko osim mene seća krosovera na liniji Mr. No - Marti Misterija? Ja sam apsolutno ubeđen da je to postojalo, ali "autoriteti" mi kažu da nema šanse... Mislim da je epizoda imala neke veze sa onim werejaguars, Ananga, iako nije baš jedna od tih nego kasnije...
Link to comment

Marti Misterija i Mister No su u krosoveru koji kod nas nikad nije bio objavljen, specijalni broj MN8 "Bekstvo iz Skyneta", koje su pre par godina objavile bivsa braca Hrvati. U broju DDa, takodje objavljenom u Hrvatskoj pre 7-8 godina (cini mi se da se zove "Jaguarov krik"), Dilan se podseca necega sto mu je MM objasnjavao u vezi sa Anangom, a sto je bilo bazirano na prici Mister Noa, pa se tako u seriji flashbackova pojavljuju MM i Mister No zajedno.

Link to comment
Imam bitno pitanje u vezi izlazenja Mister Noa. Da li neko zna odakle ce se poceti? Bilo bi super da prva bude "Projekat novi Tul" jer je tu prekinuto, vec 14 godina izgaram da saznam da li je Oto Kruger nacista or what?

Nije nacista, samo se tako izjasnio da bi mogao da iznutra urusi taj projekat novog Cetvrtog Rajha

Link to comment

za rsio treci hc walking dead (do 36. epizode) i sad ima da se okozim od cekanja sledeceg.in other news, u magazinu world vidim intervju sa alanom moorom de sipljuva stanje u stripu, ukljucujuci millera franka, i citira alice donut.al umoran sam sada za sirenje.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...