Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

Nisu. Evo na istom tom keju, sa pezoske strane stoji višemetarski natpis "ti i ja 3 metra iznad neba". Odmah pored je i "čekamo Šešelja". Ne znam koji me više iritira. Sivilo je nekad skroz dobro.

Link to comment
Srpska Sparta (Futog) opet udarila na srpsku Atinu.
ahahahaha stvarno? :lol: ja bih ipak rekla da je Veternik opasniji,u Futogu su svi na dopu i ne mrdaju baš mnogomada nije da pratim kretanja mladih huligana generacija futoških
Link to comment

@Buckpa predloži u komitetu

Lupam, bre. Sećam se da nas je neka budaletina dok sam bio u NS u vojsci odvukla u neku kafanu u tom Futogu. Sve go džulov.
hahaha to je manje više to :lol: uvek je bilo samo šačica likova vrednih druženja ..i volim što mi Dunav ispred kuće a Ns na 15min i to to :)
Link to comment

die endePolicija rasteruje aktiviste Društvenog centra iz kasarneNOVI SAD, 13. januara 2012. (Beta) - Policija je jutros oko 10 sati ušla u kasarsnu "Arčibald Rajs" u Novom Sadu i zatražila od aktivista Društvenog centra da napuste taj objekat.Reporter agencije Beta javio je da su u kasarnu ušli i pripadnici Vojne i civilne policije. Oni su napravili kordon na ulasku u kasarnu i niko ne može da uđe unutra.Policajci od aktivista traže da pokupe lične stvari i napuste kasarnu.Pripadnicima medija nije dozvoljen ulazak u kasarnu, kako bi mogli da izveštavaju šta se unutra dešava.Aktivisti tri nedelje borave i rade u bivšoj kasarni i zahtevajući da im se obezbedi trajni prostor za rad i delovanje.Posete vojne policije objektu bivše kasarne "Arčibald Rajs" bile su čest slučaj.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...