Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

Ne znam za ostale, meni je ideja iznimno glupa a način na koji kaže "crteži" presmešan. Što se tiče toga dal joj je srpski maternji, mislim da jeste, čak bih po akcentu bio slobodan da pretpostavim da je iz Kladova i okoline.

Link to comment

Ma, bre, meni ide na kurac što se uvek, ali uvek, ovakvim, generalno dobrim, idejama prišljamče u'metnici sa FDU i sličnih rasadnika sramotnog i bezidejnog bašibozluka i krenu da koriste priliku da pokažu kako su otkačeni, ludi i drugačiji hihihi. Meni se želudac okrenuo kad sam video fuckin Minju Bogavac, etalon retardiranosti onoga što Bgd FDU izbacuje zadnjih x godina, kako iznosi svoj briljantni i preduhoviti koncept. Mogli bi malo da odjebu sa tim svojim usmeravanjem kulture, jer jedino tako će taj Kulturni centar zaista biti dobra stvar, ovako prave zaparloženu prćiju za serdarovojvodisanje svih urbanih koje neraskidivo povezuje antitalenat.

Link to comment
Meni se želudac okrenuo kad sam video fuckin Minju Bogavac, etalon retardiranosti onoga što Bgd FDU izbacuje zadnjih x godina, kako iznosi svoj briljantni i preduhoviti koncept.
nemoj tako, milogledov drug milogled je vodio ljubav snjom.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...