Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

ne, nije me sramota. osoba koja u svim mogucim "projektima" ucestvuje vise i duze nego neki politicari u vlasti. na sisama raznih fondacija pravi razne performanse koji su obicne sarene laze. studirala gomilu fakulteta, a na kraju uspela da diplomira na nekom ns megatrendu u 42 godini. u zavisnosti od drustva u kom se nalazi predstavlja se kao vaspitac, pedagog, performer, pregalac. svi visi ciljevi za koje se zalaze, privlace je samo kad donose i pare. druge koji se bave, ili pokusavaju da se bave slicnim aktivnostima blati i pljuje, pokusava na sve nacine da ih diskredituje, jer je bolesno sujetna. novinare cije pisanje joj se ne dopada harasira i proganja. bolesno pati od toga da bude mirodjija u svakoj corbi. "alternativni" insajder ce se nastaviti.
mogu ja na gornji spisak da dodam još štošta, od onog holanđanina, do predstava i para i tako...ali odmah sam ostavio Ivanu po strani, što sam i napisaopokušao sam da ukažem na to da nema ništa loše u tome da je neko baba, ni u tome što je neko raspao, a ni degenerik jebiga. zato reagujem. možeš ti, kao što si i pokazao, i više i bolje. što se nje tiče, doći će na svoje, kao i uvek, tamo gde i pripada. negde nigde. nego, Zveri srBske izdale, jeli, sapštenje povodom zauzimanja kasarne. odbrana, goloruki narod i takve trice:http://www.dverisrpske.com/sr-CS/nasa-politika/saopstenja/narod-brani-svoju-vojsku.php
Link to comment
daj sad Joxa Komunikatora, vrhovnoga!!!
Ja sam čuo da su dotičnog isterali iz cele gužve, jerbo je došlo do nekih nepomirljivih razlika, što je za pohvalu. Naravno, ne bih bio tako siguran da njegovi prstići nisu debelo unutra. A onda opet kad vidim ovo dole....
verujte garoviksu. normalni ljudi ne pričaju ovakve stvari.
Napalm!Treba tu kasarnu očistiti, ali Kartmenovskom metodom.http://www.youtube.com/watch?v=FFfPwC1pNMk Edited by Buck Naked
Link to comment
nego, Zveri srBske izdale, jeli, sapštenje povodom zauzimanja kasarne. odbrana, goloruki narod i takve trice:http://www.dverisrps...voju-vojsku.php
Народ брани своју војску!Покрет Двери - ЗА Живот Србије, повереништво из Новог Сада, чекало је пет дана да државни органи реагују на нелегално отимање државне имовине од стране неколико невладиних организација предвођених извесним Друштвеним центром.Покрет Двери као државотворна организација која се залаже за владавину права и закона захтева да се органи државе, Војске и полиције изјансе зашто до овог тренутка није предузет ни један конкретан поступак против оних који су нелегално узурпирали државну имовину вредну више десетина милиона евра.Уколико се надлежне државне институције ускоро не огласе, сматраћемо да је држава капитулирала пред тзв. невладиним сектором, и да одговорност за очување војске, државе и закона прелази директно у руке самоорганизованог народа.Отета државна имовина треба да буде враћена на располагање војсци, ратним војним инвалидима, војним пензионерима и осталим социјално угроженим категоријама становника, а никако тзв. невладином сектору који је издашно финансиран из буџета града, покрајине и републике, као и од бројних страних донатора, којима је било јефтиније да у Србији потплаћују пету колону него да пошаљу своју војску. Напад на касарну представља дубоко симболички чин којим нам тзв. невладине организације поручују да није окупирано само Косово и Метохија већ и читава Србија, и да су суспендовани и демократија, и Устав и владавина права, а да грађани Србије служе једино томе да кроз порезе и таксе финансирају њихове антидржавне активности. Јуче су ушли у наше касарне, а сутра ће ући у наше домове ако им данас дозволимо да буду изнад сваког закона. То што су акцију подржали Александар Јовановић као председник скупштине Новог Сада, и Александра Јерков као републички посланик, обоје директно потчињени вољи Ненада Чанка, јасан је знак да групе у државним органима отворено делују против интереса овог народа и државе. Двери ће све републичке, покрајинске и градске органе власти који су подржали ову срамну акцију, као и све оне који су избегли законску обавезу да је спрече, сматрати саучесницима у отимању државне имовине.Када дође време да држава и војска више не штите народне интересе, тада је дужност народа да стане у одбрану своје војске и државе. Покрет Двери - ЗА живот Србије, повереништво Нови Сад-ne znam sta da napisem . prvo sam se smejala a sad sam u nesvesti od besmislenosti.
Link to comment
сутра ће ући у наше домове ако им данас дозволимо да буду изнад сваког закона
to je najveći strah bundesdvera i zato: 1. lažu i šire paranoju.http://www.dverisrpske.com/sr-CS/dveri-na-delu/2011/decembar/hoce-da-uzmu-vasu-decu.php2. da bi i dalje mogli da se iživljavaju nad slabijima od sebe:http://www.dverisrpske.com/sr-CS/vesti/2011/decembar/kaznjavanje-pravo-i-duznost-roditelja.php
Link to comment

Performans Bojana Dakica, diplomiranog vajara i ne-znam-tacno-sta na master studijama, pod nazivom "Bela soba" je bio izvanredan. Ali toga nema na jutjubu. Kad bi se stvari vise odvijale u tom pravcu, bar sto se umetnosti tice, ja bih bila veoma, veoma zahvalna. Primo, hvala na dosadasnjoj podrsci. :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...