Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

Dragi doktore Cohanovicu,Ako biste se Vi, radi neke nerdovske radionice i par zalogaja ljute kobaje sa dosta senfa, zaputili ka Drustvenom centru cak iz dalekog Brisola, itekako bismo se potrudili da Vam to zadovoljstvo i omogucimo. Da bismo uspeli u tome, potrebna nam je Vasa podrska, makar simbolicnim potpisivanjem peticije.S' postovanjem,uprava JNA

Link to comment

Sve i da su platili, na onom snimku videh da su radijatori poskidani a zgrada potpuno propala. Vratiti onoliku zgradurinu u iole funkcionalno stanje ima da košta boga oca, ne znam od koga očekuju to da finansira.

Link to comment

ne znam, jako bih voleo da to sve uspe, ali... danas vidim klince kako na stari auto tovare jastuke, razni alat, i sve to rade onako ushiceni i srecni, puni nekog zdravog entuzijazma. u isto vreme vidim da su se namnozila govna (sto rece mp pisaci projekata), koja su pretplacena i samopozvana na svaki dogadjaj koji ima predznak alternativno, kulturno i sl. degenerici poput raspale babetine ivane indjin se vec samoproklamuju u glasnogovornike i trpaju se da bi mogli da dodaju nesto u svoj cv. ako treba da se sklone politicari koji se godinama vrte u krug, red bi bio da istim potezanjem lanca na vodokotlicu i ti takvi odu u kanalizaciju.

Link to comment
Sve i da su platili, na onom snimku videh da su radijatori poskidani a zgrada potpuno propala. Vratiti onoliku zgradurinu u iole funkcionalno stanje ima da košta boga oca, ne znam od koga očekuju to da finansira.
Ima onoliko pisača projekata, valjda će izmusti nešto.
Link to comment

Nisam sigurna da li uopste treba kao nesto ovde da se pravdam i ogradjujem, ali ajd iskreno. Ne pripadam nikakvoj upravi, tj. nijednoj NVO, niti bilo kojoj organizaciji koja ima veze sa stvaranjem Drustvenog centra, vec nastupam kao pojedinac, nezavisni volonter. Takodje, nisam u prici od samog starta, mislim nisam medju pokretacima Inicijative. Podrzavam ideju, jako sam srecna i uzbudjena sto smo uspeli da se udruzimo oko ovako jedne velike i lepe stvari i verujem da mozemo nesto da uradimo. Tesko mi je trenutno da budem surovo realna i razmisljam o eventualnim razocarenjima. :P

Link to comment
Evo još lomprc videoja. Izgleda da sabraća skvoteri više vremena provode u montaži klipova za Jucub nego smetlom, al dobro sad.
gsp, redarstvo, i ciscenje kruga su potpuno u skladu sa prostorom. jos kad se uzme u obzir opasnost od fasista i sklepane struje od generatora, morace uskoro i pozarstvo i strazu da uvedu.
Link to comment
Nisam sigurna da li uopste treba kao nesto ovde da se pravdam i ogradjujem, ali ajd iskreno. Ne pripadam nikakvoj upravi, tj. nijednoj NVO, niti bilo kojoj organizaciji koja ima veze sa stvaranjem Drustvenog centra, vec nastupam kao pojedinac, nezavisni volonter. Takodje, nisam u prici od samog starta, mislim nisam medju pokretacima Inicijative. Podrzavam ideju, jako sam srecna i uzbudjena sto smo uspeli da se udruzimo oko ovako jedne velike i lepe stvari i verujem da mozemo nesto da uradimo. Tesko mi je trenutno da budem surovo realna i razmisljam o eventualnim razocarenjima. :P
Projektopisači i njiovi nalogodavci takve najviše vole!
Link to comment

ne, nije me sramota. osoba koja u svim mogucim "projektima" ucestvuje vise i duze nego neki politicari u vlasti. na sisama raznih fondacija pravi razne performanse koji su obicne sarene laze. studirala gomilu fakulteta, a na kraju uspela da diplomira na nekom ns megatrendu u 42 godini. u zavisnosti od drustva u kom se nalazi predstavlja se kao vaspitac, pedagog, performer, pregalac. svi visi ciljevi za koje se zalaze, privlace je samo kad donose i pare. druge koji se bave, ili pokusavaju da se bave slicnim aktivnostima blati i pljuje, pokusava na sve nacine da ih diskredituje, jer je bolesno sujetna. novinare cije pisanje joj se ne dopada harasira i proganja. bolesno pati od toga da bude mirodjija u svakoj corbi. "alternativni" insajder ce se nastaviti.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...