Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

Mene samo zanima što nisu otišli na Trandžament ili Majevicu, no su se baš zalepili za opasno dobru zgradu u centru NS, sa sve spomenikom prirode u dvorištu. Ministarstvo odbrane bi bilo glupo kano 3 kurca da im da svoju najvredniju zgradu u gradu (dobro, moguće da je VMC na petrovaradinskoj strani vredniji).

Link to comment

jadnost njenog nadahnutog govora je dozivela zenit kada je izgovorila da su jedina dva relevantna grada bg i ns. elita. a i sve kljucne reci su iskoriscene u predstavljanju njenog studija. nedostaje samo benefit.

Pišemo potdramske tekstove, romane, poeziju, blogove i kolumne. Izmišljamo nove pozorišne i muzičke žanrove. Snimamo pop-hip-hop muziku. Pišemo i izvodimo slem poeziju. Organizujemo edukativne radionice, javne diskusije, niskobudžetne festivale. Uređujemo umetničke publikacije. Držimo predavanja, moderiramo tribine, dižemo galamu i verujemo u mogućnost drugačijeg pozorišta.Poezija banalnog, multimedijalni događaji, performansi, parateatarski događaji, stand up komedija, poetski ekcesi, akcija animacije, javne tribine
@digna to pitanje su odgovorili: daleko je.
Link to comment
Mene samo zanima što nisu otišli na Trandžament ili Majevicu, no su se baš zalepili za opasno dobru zgradu u centru NS, sa sve spomenikom prirode u dvorištu. Ministarstvo odbrane bi bilo glupo kano 3 kurca da im da svoju najvredniju zgradu u gradu (dobro, moguće da je VMC na petrovaradinskoj strani vredniji).
Ne bi me cudilo da su se dogovorili sa nekim iz neke civilne strukture vlasti da tako smeksaju MOбај тапаток
Link to comment

Ekipa je takva da je krajnji domet "zezanje dok traje". Nazalost, ovih ozbiljnih koji bi nesto zaista da naprave jako je malo tamo. Realnih i korisnih je mozda 10%.Novosacka majmunarija. Ruzni ljudi prave zurku dok neko ne podvikne. "Drzava mora da pomogne nas loode!"

Link to comment
Useless beggars can be choosers!!
Ne, ako uzmeš 14 miligrama logike potpuno bude jasno da je npr. Trandžament idealan za nekakav kulturni centar. Veliki broj kuća-prostorija koje bi mogle da se koriste za ziliJon namena, buka nikom ne bi smetala te bi svaki NS muzikant mogao da drnda na probama kao divalj bez da nekome smeta (užasno mi je zastrašujuća i sama pomisao na novosadsku muzičku scenu, al nek cveta hiljadu cvetova, jbg), čak ima i pun kurac prostora za svakakva dešavanja na otvorenom sa, čini mi se, dve ogromne bine... Potpuno idealno za neku umetničku megakuloću. Al jok, bliže im Futoška u kojoj se komšiluk žalio zbog 45 sekundi pozdrava zastavi sa razglasa.
Link to comment
Pa, jbg, nema izvoljevanja kad tražiš da dobiješ nešto za dž.
da, to bi vazilo medju obicnim plebsom. ipak je ovo jedna kulturelita. cudi me da nisu razmisljali o iseljenju vojne komande iz dunavske, a dobro bi dosao i onaj dom vojske na keju za leto, sa sve restoranom i sportskim terenima.@hamlet dosta ljudi misli da se preko skvotera, ubedjenih da cine megaludilopozitiva stvar i da nas oslobadjaju, u stvari u sve to uvlaci neki tajkun koji ce kad dodje vreme samo oteti sebi, umesto da kupi po nekoj trzisnoj ceni. no videcemo. cuo sam da je skoro drzava skinula etiketu 'zasticen' sa spomenia koji se tu nalazi, ali ne znam da li je to tacno.
Link to comment
Ova u zelenom kao da je izašla iz serije "Otvorena vrata"... Možda joj je Srbljanovićka pisala tekst!
:rolf: prvo što sam pomislio!hoću i akva park pored ovog rolerkostera angry.gif
Link to comment
da, to bi vazilo medju obicnim plebsom. ipak je ovo jedna kulturelita. cudi me da nisu razmisljali o iseljenju vojne komande iz dunavske, a dobro bi dosao i onaj dom vojske na keju za leto, sa sve restoranom i sportskim terenima.
uf ta pivnica može da bude super place
Link to comment

ovo je najlepsa vest/desavanje danakad se tako okupi vise od 1 coveka mora da postoji neko ko se nekome drugome nece svideti a to nema veze sa celom idejom

Edited by prima
Link to comment
cuo sam da je skoro drzava skinula etiketu 'zasticen' sa spomenia koji se tu nalazi, ali ne znam da li je to tacno.
To bi bio potpuni umobol, u pitanju je platan star bezbroj godina.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...