Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

O serijama

Featured Replies

Ako ga nisi pre imao sigurno ce ti se ispaltiti bar mesec dva.

  • Replies 23.4k
  • Views 2.2m
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • ultra plasticni
    ultra plasticni

    najebo si

  • Search mi ne pomaže pa ne znam jel su bile spominjane dve švedske serije, alska mig i love and anarchy. Dajte mi znak ako nisu da krenem sa hajpom.   https://www.imdb.com/title/tt9325320/

  • copkillah
    copkillah

Posted Images

Just now, đorđe geprat said:

guglao sam nešto na temu netfliksa pošto je A1 ponudio uz internet. i, koliko sam uspeo da pretražim, ništa nijeispalo vredno moje pažnje. razuverite me. dosta sam ovde pisao i o filmovima i o serijama, možda ste ukačili moj ukus.

ideja je bila da uplatim na neviđeno na mesec dana pa ako mi se svidi da ugovaram.

I’m not gonna lie, ima mnogo đubreta, u smislu da ti u početku deluje da je toliko svega u izobilju da ćeš imati šta da gledaš godinama, ali onda skontaš da, zapravo ne, to je više iluzija izbora, naročito među filmovima/serijama koje su njihova produkcija, tu ima neprepričljivog treša. Ali uvek kad rešiš da ih pošalješ u 3pm, objave nešto što vredi svakog dinara pa i više. Uplati mesec dana, svakako.

3 hours ago, Nebojsa said:

karakter dzejmi li kertis maltene preslikan iz the bear

Kad se pojavljuje JLC u The Bear? Ja gledao samo prvu sezonu unsure

15 minutes ago, kipo said:

Kad se pojavljuje JLC u The Bear? Ja gledao samo prvu sezonu unsure

Pojavljuje se u drugoj sezoni. Ima jedna odlična epizoda sa temom familije "Bear"zato okupljene oko badnje trpeze. Nije bilo nimalo idilično.

Edited by laki strajk

22 hours ago, Kako god ... said:

Šmrc ... wub

primal-season-3-finale-2-1773359634307.j

Ende (za sad).

vidim da su dodali trecu sezonu. ja sam mislio da je 2. kraj.

21 minutes ago, Krampa said:

vidim da su dodali trecu sezonu. ja sam mislio da je 2. kraj.

... idu ka kraju, da tako kažem lalab

Baš sam čitao da je Genadij rekao kako nikakve spin-of-ove neće praviti (sa ćerkom npr.) nego će pratiti priču Speara i Fanga do kraja... koliko god bude mogao da ih crta heart

Svakako pogledaj, jednako je dobra (meni) kao i prve dve. happy

Young Sherlock

Iz edicije - odgledah da vi ne bi morali, na žalost.

Ja sam veliki fan Ričija Gaja, i još veći fan Šerloka Holmsa.

Hoću da kažem da sam vrlo subjektivan - ali ovo je prosto loše.

Čak i da ostavim na stranu Vini-faktor, likovi su potpuno izmešani (sa izuzetkom Beatris/Beatrix/Beatrice, koja je jedino verno prikazana i donekle Morijartija koji će verovatno dalje evoluirati u sledećim sezonama) pa tako imate Šerloka koji izgleda i ponaša se kao da je izašao iz 21 Jump Street i Majkrofta koji je, mučenik, sveden na priglupog državnog službenika.

Plus Šerlok roditelje koji su,manje više stereotipni.

Zaplet je interesantan ali je izvedba kroz epizode, prilično loša, sa neshvatljivim preskakanjem dela radnje izmedju epizoda - Dva puta sam se zamislio da nisam preskočio nešto, a gledao sam takoreći u cugu celu sezonu.

Režiju je potpisalo nekoliko, manje više rasnih, režisera ali kao da su se svi trudili da imitiraju Ričija, a najstrašniji deo je što su to toliko dobro uradili da tačno nisam mogao da razaznam ko je šta režirao (Gaj Riči Vs ostali) dok nisam pogledao na IMDBu.

Sve u svemu, ne svidja mi se, ni malo.

Ruku na srce, verovatno ću pogledati i drugu sezonu al sa nula očekivanja.

18 hours ago, đorđe geprat said:

guglao sam nešto na temu netfliksa pošto je A1 ponudio uz internet. i, koliko sam uspeo da pretražim, ništa nijeispalo vredno moje pažnje. razuverite me. dosta sam ovde pisao i o filmovima i o serijama, možda ste ukačili moj ukus.

ideja je bila da uplatim na neviđeno na mesec dana pa ako mi se svidi da ugovaram.

Mi smo ga imali uz A1 paket Netflix 3 meseca otvorili 2 puta..

Imali smo i skyshowtime 3 meseca to sam više gledala

Hbo max imamo 2 god tu ima svašta više da se gleda i srećnija sam sa njim

I Prime me zeznuo i uplatio se na kvarno dok sam htela free trial pa tu sad gledam The Marvelius Mrs Maisel i uživam

Gledala sam i ja Young Sherlock bzvze

The leftovers me nešto nervira, možda nastavim ali nervira me i uznemirava..

2 hours ago, steins said:

Young Sherlock

Iz edicije - odgledah da vi ne bi morali, na žalost.

Ja sam veliki fan Ričija Gaja, i još veći fan Šerloka Holmsa.

Hoću da kažem da sam vrlo subjektivan - ali ovo je prosto loše.

Čak i da ostavim na stranu Vini-faktor, likovi su potpuno izmešani (sa izuzetkom Beatris/Beatrix/Beatrice, koja je jedino verno prikazana i donekle Morijartija koji će verovatno dalje evoluirati u sledećim sezonama) pa tako imate Šerloka koji izgleda i ponaša se kao da je izašao iz 21 Jump Street i Majkrofta koji je, mučenik, sveden na priglupog državnog službenika.

Plus Šerlok roditelje koji su,manje više stereotipni.

Zaplet je interesantan ali je izvedba kroz epizode, prilično loša, sa neshvatljivim preskakanjem dela radnje izmedju epizoda - Dva puta sam se zamislio da nisam preskočio nešto, a gledao sam takoreći u cugu celu sezonu.

Režiju je potpisalo nekoliko, manje više rasnih, režisera ali kao da su se svi trudili da imitiraju Ričija, a najstrašniji deo je što su to toliko dobro uradili da tačno nisam mogao da razaznam ko je šta režirao (Gaj Riči Vs ostali) dok nisam pogledao na IMDBu.

Sve u svemu, ne svidja mi se, ni malo.

Ruku na srce, verovatno ću pogledati i drugu sezonu al sa nula očekivanja.

Zabavno, vrckavo sranje, sa obaveznom elektronskom muzikom jer kako drugacije podici atmosferu, neka je 19. vijek i konji seru po ulicama. Zbindzah poslednje 2-3 samo da zavrsim, pa sam propustio u cemu je fora sa kljucem koji Serlok stavlja u dzep?

1 hour ago, ivy said:

The leftovers me nešto nervira, možda nastavim ali nervira me i uznemirava..

Vjerujem da se razlozi za uznemirenost samo gomilaju kako serija odmice. Slican utisak mi ostavila. Mada, nelosa serija, dobri sporedni likovi.

1 hour ago, ivy said:

I Prime me zeznuo i uplatio se na kvarno dok sam htela free trial pa tu sad gledam The Marvelius Mrs Maisel i uživam

Milan zna za jadac, pa kako se prijavim za free prime, tako se i odjavim inače zaboravim i ćao. Bukvalno idu na to.

A Mrs Maisel mi je sigurno top 5 serija poslednjih pa isto toliko godina, Marvelous je serija u svakom smislu baš kao i Mrs Maisel.

Prime je doduše sakat sa izborom samo tako, barem kod nas.

@Mil@n

Možda samo zbog nje uplatim i sldećeg meseca 😁

@kipo

Shvatam zašto je dobra serija ali ja ne volim da me program koji gledam uznemirava, više sam u fazonu feellgood sadržaja 😁

18 minutes ago, ivy said:

Shvatam zašto je dobra serija ali ja ne volim da me program koji gledam uznemirava, više sam u fazonu feellgood sadržaja 😁

Razumijem, zato i upozoravam )

3 hours ago, kipo said:

Zabavno, vrckavo sranje, sa obaveznom elektronskom muzikom jer kako drugacije podici atmosferu, neka je 19. vijek i konji seru po ulicama. Zbindzah poslednje 2-3 samo da zavrsim, pa sam propustio u cemu je fora sa kljucem koji Serlok stavlja u dzep?

To niko ne zna. Pravi se klifhenger za sledeću sezonu

On 12. 8. 2025. at 11:12, Hermetico said:

Stari dobri :) Firefly SF, na preporuku. Valjda će preporuka vredeti

Ukratko, Fillion dobio dozvolu od 20th Century Foxa, Netflixa i Josha Whedona da nastavi seriju, samo što im je jasno da imaju po 100 godina pa će raditi animiranu verziju sa njima koji će davati glasove. Neće biti ničega nakon filma (Serenity) već će raditi priče izmedju kraja serije i početka filma. Praktično sve ono što je trebalo da bude serija da nije rano prekinuta.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.