Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

O serijama

Featured Replies

Slow Horses, drži pažnju, zbindžovah prvu sezonu, uskoro ću ostatak.

  • Replies 23.4k
  • Views 2.2m
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • ultra plasticni
    ultra plasticni

    najebo si

  • Search mi ne pomaže pa ne znam jel su bile spominjane dve švedske serije, alska mig i love and anarchy. Dajte mi znak ako nisu da krenem sa hajpom.   https://www.imdb.com/title/tt9325320/

  • copkillah
    copkillah

Posted Images

Jel se pisalo ovde o the strain -u?

Ja sam krenuo da gledam pre jedno 10+ godina pa, iz nekog razloga, prekinuo.

Sad mi dopale šaka knjige, krenuo da čitam pa mi pada na pamet da odgledam.

Šta mislite o tome?

Dobar drugi Nocni menadzer, bice treca sezona, nadam se ne za 10 godina😁

Bilo par rupa, ali generalno nije lose.

Vredi odgledati.

Dickie Roper opasniji od svih Bondovih protivnika. You don't wanna mess with him..

Posle dve sezone expanseta...

Dobra serija. Nije mi top kvalitet ali vozi.

Zašto nije top kvalitet: manjak zanimljivih, originalnih likova. Prosečna gluma /i glumci/. Međusobni odnosi nerazvijeni, površni. Ono što mi se nije svidelo i prvi put što me verovatno nateralo da odustanem - sterilna atmosfera, mračne scene, na malom broju lokacija, uglavnom u mraku, pomalo klaustrofobično. Imam utisak da su seriji snimili u jednom studiju na tipa 10 setova u vr' glave.

Sa druge strane, odlični detalji i scenografije, prikazi svemira, letelica, fizika oko zemlje, marsa, pojasa koji utiču na svakodnevni život, nemaština vode, vazduha, dinamična i duboka priča koja se stalno razvija, minimum praznog hoda.

Nastavljam dalje ponosito, kano klisurina. Odprilike je tu negde na nivou na kom sam očekivao.

31 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Dickie Roper opasniji od svih Bondovih protivnika. You don't wanna mess with him..

Hju Lori vrhunski negativac, sociopata, harizmaticni ludak, sve u jednom.

Izašao BBC-ev Gospodar muva, sve 4 epizode dostupne. Moglo bi da valja, scenario je adaptirao isti tip koji je osmislio Adolescence.

On 4. 2. 2026. at 22:42, Mil@n said:

Posle dve sezone expanseta...

Dobra serija. Nije mi top kvalitet ali vozi.

Zašto nije top kvalitet: manjak zanimljivih, originalnih likova. Prosečna gluma /i glumci/. Međusobni odnosi nerazvijeni, površni. Ono što mi se nije svidelo i prvi put što me verovatno nateralo da odustanem - sterilna atmosfera, mračne scene, na malom broju lokacija, uglavnom u mraku, pomalo klaustrofobično. Imam utisak da su seriji snimili u jednom studiju na tipa 10 setova u vr' glave.

Sa druge strane, odlični detalji i scenografije, prikazi svemira, letelica, fizika oko zemlje, marsa, pojasa koji utiču na svakodnevni život, nemaština vode, vazduha, dinamična i duboka priča koja se stalno razvija, minimum praznog hoda.

Nastavljam dalje ponosito, kano klisurina. Odprilike je tu negde na nivou na kom sam očekivao.

Likovi su sranje i u knjizi nemoj da brines.

Druga sezona dostupna na trafikama..

Ja odgledala Magicians, ostala mi 5.sezona

Meni je baš legla,uživala sam 😁

Četvrta je baš slaba a verovatno će i 5.biti..

Ali prve 3 bombonica

On 9. 2. 2026. at 0:06, FPLS said:

Izašao BBC-ev Gospodar muva, sve 4 epizode dostupne. Moglo bi da valja, scenario je adaptirao isti tip koji je osmislio Adolescence.

Ugasili posle 25 minuta. Lokacija je odlična, boje prilično dobre, deluje da su i deca ok. Ali tempo, muzika, kamera (neki fisheye često... a i jednog CGI prase nije ulilo nikakvo poverenje u kvalitet sa te strane), negledljivo - bukvalno smo bili u fazonu ovo moramo ugasiti ODMAH.

On 4. 2. 2026. at 18:01, steins said:

Jel se pisalo ovde o the strain -u?

Ja sam krenuo da gledam pre jedno 10+ godina pa, iz nekog razloga, prekinuo.

Sad mi dopale šaka knjige, krenuo da čitam pa mi pada na pamet da odgledam.

Šta mislite o tome?

Ima mana, ali je skroz pristojna. Glumci mu ga u nekim momentima malo previše daju po patetici, ali ipak je rađeno po stripu pa može da se progleda kroz prste. Što se mene tiče, nekih 7-7.5 / 10.

jel gledao neko blossoms shangai (wong kar wai)? vrijedi li pocinjati?

On 9. 2. 2026. at 20:20, ivy said:

Ja odgledala Magicians, ostala mi 5.sezona

Meni je baš legla,uživala sam 😁

Četvrta je baš slaba a verovatno će i 5.biti..

Ali prve 3 bombonica

Rasplinuli su se kasnije, no i ja sam zadovoljan pricom i likovima. Takodje nisam odgledao petu do kraja (u to vreme je izlazila i tokom vremena sam zaboravio, cekajuci epizode).

Od fantasy stvari ima recimo Lost girl, gde su takodje pokusavali da razvuku sto vise, nakon druge sezone recimo, pa kasnije nisu znali kako da se izvuku iz petljancije. Meni se dopalo, no ja sam slab na ovakvu tematiku (Kanadjani su radili istu, sada je vec malo matora, vidim da je proslo solidno godina).

@Miljenko

Mučim se sa 5. sezonom

Ali prve 3 kontam da odgledam još jednom 😁

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.