Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

O serijama

Featured Replies

2 hours ago, kipo said:

Ja zapoceo nedavno Doctor Who pa zajebava strim i titl. Da li ima neko link za kioske Doctor Who 1963, sa titlovima? Ja ne pronalazim.

https://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=6188249

  • Replies 23.4k
  • Views 2.2m
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • ultra plasticni
    ultra plasticni

    najebo si

  • Search mi ne pomaže pa ne znam jel su bile spominjane dve švedske serije, alska mig i love and anarchy. Dajte mi znak ako nisu da krenem sa hajpom.   https://www.imdb.com/title/tt9325320/

  • copkillah
    copkillah

Posted Images

Jel neko gledao The Night Manager 2 ? Izgleda da su izasle 3 epizode ima na kioscima

Ja sam skinuo prvu sezonu opet, pa cu natenane da odgleda, pa onda drugu

Edited by Milosh76

prva sezona beše neloša

Odlicna, koliko se secam.

Ja cekam da se sve pojave, pa u cugu da odgledam..

Jeste bila dobra ta serija, nego davno bese prva sezona. Sad treba opet pogledati prvu, pa onda ovu novu..ko ce da se seti inace radnje i detalja..

47 minutes ago, Stela said:

Jeste bila dobra ta serija, nego davno bese prva sezona. Sad treba opet pogledati prvu, pa onda ovu novu..ko ce da se seti inace radnje i detalja..

Pogledaj neki recap, ima ljudi na YT koji ih super rade.

Pa i nema puno epizoda po sezoni, moze da se obnovi.

2 minutes ago, Stela said:

Pa i nema puno epizoda po sezoni, moze da se obnovi.

Pa ne znam, jako detaljni i temeljni recap-i su od 10 do 20ak minuta, no naravno da je bolje pogledati sve, ako to želiš.

Zelim ) ne bih planirala da gledam drugu da mi se nije svidela prva sezona. Ima 6 epizoda, nije mnogo. Taman da se vratim u dogadjaje, likove, odnose...Ovaj recap sad pustila minut i nije to za mene.

Počeli Pluribus, jer ga svi hvale. Devoci se baš baš sviđa, meni je okish, gledljivo. Dobra premisa.

1 hour ago, Vapad said:

Dobra premisa.

jeste, mada nije nova*. ono sto mene primarno rajca je viseslojne reference na sadasnjost. tj aktuelni zivot iako je scifi ili kako vec

*invasion of body snatchers, krajem 70ih

Edited by uini

Počela druga sezona PITT

On 9. 1. 2026. at 9:44, Vapad said:

Počeli Pluribus, jer ga svi hvale. Devoci se baš baš sviđa, meni je okish, gledljivo. Dobra premisa.

Meni ovaj opis zvuči kao Brave New World:

"In a world overtaken by a mysterious wave of forced happiness, Carol Sturka, one of the immune few, must uncover what's really going on - and save humanity from its artificial bliss".

The Young Pope i The New Pope, valjaju li?

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.