Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

O serijama

Featured Replies

Ja bih gledao, što da ne, ali nema ga ni na jednom streaming servisu, a ne zanima me toliko da tražim alternativne načine.

  • Replies 23.4k
  • Views 2.2m
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • ultra plasticni
    ultra plasticni

    najebo si

  • Search mi ne pomaže pa ne znam jel su bile spominjane dve švedske serije, alska mig i love and anarchy. Dajte mi znak ako nisu da krenem sa hajpom.   https://www.imdb.com/title/tt9325320/

  • copkillah
    copkillah

Posted Images

2 hours ago, Nebojsa said:

Sjajno zatvaranje druge sezone Landmana ziga

Čekaj, jel ima?! Ja sam kapirao da je u nedelju kao većina serija.

Jao vidim da ima za download koliko sam se samo obradovao, baš sam došao kući i gledam šta da pustim, baš im treba nešto relaksirajuće.

Simpatican Nocni menadzer, danas izasla cetvrta epizoda.

Meni je prva sezona bolja zbog Hju Lorija.

5 hours ago, Nebojsa said:

Sjajno zatvaranje druge sezone Landmana ziga

Uh, ala su mu udarili plot, mogu sada barem još 5 sezona da ga cede.

Ne da imam nešto protiv evilsmile

Poceo danas, sasvim dobra.

Bili Bob Tronton razbiva, ima nenadjebivu partnerku (kamera se lepi za nju, neverovatna zena) citav kast je genijalan.

Duhovito, nepretenciozno, naftaski surovo

Topla preporuka

ou jea.JPG

Ko voli crtač na tragu rika i mortija, sa manje referenci na vrludavu koncepciju prostor-vremena u relativističkoj meanici, ali zato i manje brutalnog nasilja - barem u prvoj sezoni..

IMDb
No image preview

Solar Opposites (TV Series 2020–2025) 7.9 | Animation,...

22m | TV-MA

Edited by makaronee

Počeo sam ponovo expanse.

To je jedna od baš baš retkih serija koje sam počeo i nisam nastavio. Ne mogu da se setim razloga, nije me nešto uvuklo, možda sam samo bio u nekom usranom raspoloženju i van serije, ali sa obzirom da mi je sci fi omiljeni genre i na priče drugih da je u pitanju classic verovatno bih trebao da ošacujem.

Ima 6 sezona, nadam se da neću zažaliti u suštini zato i pišem post, da me bodrite, nastavi nastavi najbolje dolazi D

Edited by Mil@n

Meni su prve recimo tri sezone ostale upamcene kao naucno najverniji prikaz buducnosti koji sam video u nekom SF-u, sa onim fizickim razlikama izmedju beltera, zemljana, marsovaca, prilagodjenosti na gracitaciju itd... tamo kod cetvrte pete sezone su rekli jebes ovo, saraj malo.

Ali te bodrim svim srcem, meni je dobra serija. D

Kakva je ova sezona Fallout?

On 20. 1. 2026. at 15:39, Mil@n said:

Ima 6 sezona, nadam se da neću zažaliti

Prve tri su zaista ok, dok ne otkriju prstenove i nove svjetove. Zatim se sunovrati najstrasnije, a mislim da se to poklapa sa preuzimanjem od strane Amazona.

14 minutes ago, kipo said:

Prve tri su zaista ok, dok ne otkriju prstenove i nove svjetove. Zatim se sunovrati najstrasnije, a mislim da se to poklapa sa preuzimanjem od strane Amazona.

Nisam gledao od kad je amazon preuzeo, ali sigurno se poklapa sa tim preuzimanjem jer su prve 3 sezone pre amazona super.

Jos 3 sezone ima posle? ohmy

1 minute ago, Sludge Factory said:

Jos 3 sezone ima posle? ohmy

Da, ali bar meni strasno lose, posebno 4.

1 minute ago, kipo said:

Da, ali bar meni strasno lose, posebno 4.

Pa verujem ti i delovalo je bas lose, ono sto sam video. Steta.

On 1. 6. 2025. at 12:44, John Coltrane said:

Kakav je Landman sa BiliBobT i Demi Mur?

Odgledao oba serijala upravo, uprkos dedlajnima. Vuce da se gleda pa prenocim pored TVa

Realno odlicna serija da ubijes vreme na jedan OK nacin, smejao sam se naglas cesto (hajlajt recimo scena gde Bili Bob mrmlja sebi u bradu dok ulazi na gusarko vece i slicne scene kojima obiluje serija), odlicno napisana, rezirana, kast kida, zene nisu sa ovoga sveta.

Imam par zamerki na opstu logiku i motivaciju aktera - ali sve u svemu, gledacu je ponovo sigurno.

Edited by Caligula

Prva sezona je ok, druga je vec cedjenje suve drenovine. Kako vidim vozace jos 2 sezone minimum. Inace serija je toliko antiwoke da je woke.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.