September 26, 2025Sep 26 On 24. 9. 2025. at 17:55, pariah said:Reprizirao TP3- the return po prvi put od emitovanja, kako svevišnji nalaže- ekstra blurej rip sa dodacima kod braće rusa i trebalo mi je 4 dana za 18 epizoda.Ono što imam da izjavim za dnevnik je da ova sezona može i treba da stoji zasebno na onoj listi top 10 serija svih vremena. Sa sopranosima i žicom koji, jelte dele prvo mesto...Ne pamtim da me je kraj neke serije ili filma toliko pogodio kao poslednjih nekoliko minuta TP3...i psihički i fizički, nešto me je tu žestoko odradilo, 2-3 dana sam bio nekako skenjan. Znam da se mnogi ne slažu, ali meni je TP3 među najboljim stvarima koje sam ikada gledao na TV-u...prve 3, osma i poslednje 2 epizode su mi najbolje.Alien Earth...šta reći, propuštena prilika. Fino je počelo a onda u poslednje 3 epizode propast, kao da su se namerno trudili da ukenjaju kraj.
September 27, 2025Sep 27 Posle Mućki i office-a scrubs je verovatno moj treći omiljeni sitcom... Sa tim u vezi - jedna važna vest. Nisam siguran na šta će da ispadne niti mislim da je neophodno, poslednje sezone su svakako već bile lošije, ali ajde da vidimo...
September 28, 2025Sep 28 1 hour ago, Boksi said:Ovo je super epizoda! 😁Kad ga napadne vampir, a on baci kesicu suncokretovih semenki?
October 2, 2025Oct 2 Ja sam poceo sa klincima svako vece jednu epizodu Malcolm in the Middle. Fino vozi prva sezona.
October 5, 2025Oct 5 Odgledao na Netfliksu ono o Ed Gejnu - šta znam, dosta mračno sa interesantnim osvrtima na raznorazne stvari (Psiho, Kad jaganci utihnu.....)Ti osvrti su mi i najinteresantniji deo serije. Odgledao i onog Black Rabita - meni nako, malo glupo, al gledljivo.
October 5, 2025Oct 5 gledao wayward. talibani pošteno ispljuvali jer je kreator trans, a zapravo je imalo vazda materijala da se pljuje i bez toga. fali medijske pismenosti Edited October 5, 2025Oct 5 by Pokojni Ruxin
October 5, 2025Oct 5 On 25. 8. 2025. at 17:38, Milošica said:Da li Line of Duty drži donekle ovaj kvalitet iz prve sezone do kraja ili je baš vidljiv pad kako sezone odmiču?Znaci valja prva sezona? To sam se nameracio da pocnem sa gospodjom, odavno nam je preporuceno, ali vidim da mi je uteftereno "krenuti od druge sezone, prva dosadna i spora" (tako mi neko preneo). Sto mi je samo po sebi wtf, da ne krenem seriju od pocetka, a sudeci po tvom komentaru nije ni prva za bacanje. Vidim da igra Leni Dzejms, a njega bas volim.
October 6, 2025Oct 6 Nije dosadna i spora, samo je beskrajno nategnuta i predvidiva, da ne kazem - tupava.
October 7, 2025Oct 7 IMDbThe Honorable Woman (TV Mini Series 2014) ⭐ 7.9 | Drama,...58mSamo da izjavim da mi je Milošica tražio žiro račun da me časti jer ga je toliko oduševila ova moja preporuka.
Create an account or sign in to comment