August 19, 2025Aug 19 Koliko ljudi voli Milošicu to je zapanjujuće. Prava rafalna paljba preporuka...nastavljam u tom stilu. IMDbThe Honorable Woman (TV Mini Series 2014) ⭐ 7.9 | Drama,...58m
August 20, 2025Aug 20 2 hours ago, pariah said:Koliko ljudi voli Milošicu to je zapanjujuće. Prava rafalna paljba preporuka...nastavljam u tom stilu. Meni je smarač, pa sam mu dao preporuku da manje bude na forumu...
August 20, 2025Aug 20 8 hours ago, Milošica said:Dajte neku britansku krimi seriju. Jako sam tanak tu pa su razni predlozi poželjni. Po mogućstvu da sadrži dozu humora.Ludwig, serija koju bez problema možete preporučiti vašoj majci da pogleda, pa čak je i možete gledati zajedno.
August 20, 2025Aug 20 12 hours ago, goofs said:LutherPreporuka kao vrata. Doduse spremi se da pred kraj kvalitet opada.Posle možeš i Volandera sa Kenetom Branom.
August 22, 2025Aug 22 Timothy Olyphant od sada do kraja karijere samo da glumi sintetika. Koliko je jebeno dobar i jeziv.
August 22, 2025Aug 22 2 hours ago, Amos said:Timothy Olyphant od sada do kraja karijere samo da glumi sintetika. Koliko je jebeno dobar i jeziv.Presao je put od jednog od najgorih glumaca u Holivudu do jednog od najvecih careva in a justified.
August 22, 2025Aug 22 Meni je on uvek bio neglediv, otprilike mi igra jednu istu ulogu iz prve sezone Sex&Grada.Ovo sada sa umrtvljenim pogledom, bez emocija i Billy Idol frizurom kao da je otkrio sebe. Ovi ostali su mogli i komadi nameštaja da budu. Kažu da i Billy Zane ide tim putem kako cvati.
August 22, 2025Aug 22 Kakav je Yellowjackets , vidim nakrcali seriju sa nekim ribama ,treba li to ispoštovati? Mislim da je planirana još jedna sezona četvrta
August 22, 2025Aug 22 24 minutes ago, Fakundo Sava said:Kakav je Yellowjackets ,vidim nakrcali seriju sa nekim ribama ,treba li to ispoštovati?Mislim da je planirana još jedna sezona četvrtaPrva sezona dosta dobra, intrigantno, napeto, jaka priča. Druga sezona već dosta slabija, treća negledljivo sranje.
August 22, 2025Aug 22 prva je bombona, atmosferična, kripi, intrigantna...drugu počinjao 2 puta i batalio do daljnjeg. daj bože da sam u poslednjih 5 godina završio 3 serije do kraja, ako ne računamo mini serije. ok sam s tim da gledam dok valja i da bataljujem pre nego što upadnem u sunk cost fallacy.tako da ako hoćeš da odgledaš prvu nećeš pogrešiti, dalje ni ne pokušavaj.
August 23, 2025Aug 23 On 1. 7. 2025. at 21:39, 3opge said:Zivotinjsko carstvoProgutao sam 6 sezona ko nista, jebeno genijalna serija.trebali su da zavrse sa 4., pretposlednja epizoda te sezone je epska sa velikim E
Create an account or sign in to comment