Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

O serijama

Featured Replies

  • Replies 23.4k
  • Views 2.2m
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • ultra plasticni
    ultra plasticni

    najebo si

  • Search mi ne pomaže pa ne znam jel su bile spominjane dve švedske serije, alska mig i love and anarchy. Dajte mi znak ako nisu da krenem sa hajpom.   https://www.imdb.com/title/tt9325320/

  • copkillah
    copkillah

Posted Images

On 14. 7. 2025. at 18:22, Hermetico said:

Počeo da gledam Your Friends and Neighbours, ok skroz, može da se gleda. Za sad, pogledao sam tri epizode


Pogledaj i ostalih šest, na moju odgovornost. thumbup

odgledali smo ovih dana "Red Election" na pikboks klubu.

nije me se dojmilo. onaj deo gde bezbednosne službe pretenduju da upravljaju zemljom, jer političari su laici, može da bude OK ali cela priča oko rusa mi je ubila pozitivu o seriji. na kraju, ostaje otvoreno šta dalje a i sam kraj mi je neverovatan. tako da, može i bez toga.

Na pola sam Landman-a i moram da skinem kapu Šeridanu, taj čovek je zaista neverovatan.

Pre svega šta žonglira sve u isto/ili jako kratko vreme i da mu sve ima određeni iznadprosečni kvalitet - poseban je uspeh.

Yellowstone - odličan

1883 - perfektna

1923 - vrlo dobra

Mayor of Kingstown - vrlo dobar/odličan

Landman - vrlo dobar/odličan (upravo sam završio 5. epizodu i pod utiskom sam večere i minijaturae Ali Larter (ali i Šeridanovog pisanja), o Biliju Bobu nema smisla trošiti reči.)

Tu su i Tulsa King i Lioness koje nisam gledao ali vidim po rejtingu da se muvaju tu negde i ludak sve to negde prči paralelno sezone izlaze redovno, ne znam kako jebeno uspeva. Čitao sam negde da mu paramount bukvalno daje blanko čekove i maksimalno određene ruke i to mu svakako olakšava posao ali bez obzira, čovek je neka vrsta fenomena.

Mogao bih da pišem o paternu, njegovi radovi konceptualno i kontekstualno podsećaju jedni na druge /kamera, fotografija, izgradnja likova /Bili Bob-ov lik npr ima otresitost i nadmenost Kelly Reilley/, beskompromisnost, i što mi se posebno sviđa brutalnost, i kinky sexualnost/, ali svi šljakaju i to uglavnom vrlo dobro a neretko i odlično.

Mayor of Kingstown je tu najslabiji...

Landman je negledljiv zbog majke i ćerke a ni metiljavi sin ne zaostaje puno.

4 hours ago, pariah said:

Landman je negledljiv zbog majke i ćerke a ni metiljavi sin ne zaostaje puno.

Daleko da je negledljiv, majka je kompleksan lik ali ćerka, da, momenti sa promocijom njene seksualnosti su prečesti čitaj vrckanje dupetom u gaćama po kući i od njenog lika uglavnom prave idiota. Nije da ih nema takvih ali bez obzira...

Problem u Landman-u mi je Cooper-ov stori lajn, devojka udovica koja se na jbnoj daći odmah kači za njega kao i batine koje je dobio, sumnjam da oni koji su ga pretukli nisu znali da biju menadžerovog sina, kao ni da nisu mogli da pretpostave šta im sleduje...

5 hours ago, Čutura said:

Mayor of Kingstown je tu najslabiji...

Prva sezona je u rangu najboljih yellowstone-a, fantastična.

Osetan je pad kvaliteta posle ali i dalje se drži u kategoriji gledljivosti i kvaliteta.

Iskocilo mi na yt, pa se prijatno iznenadio sa britanskim TV klasicima na ITV kanalu:

Dobar MobLand, Helen Miren je fantasticna haill

Mr Inbetween

mislim da je Hermetiko to predložio

Zabavna serija odgledao za dva dana ,epizode su po 25 minuta ,ima nekoliko baš vrhunskih

shinking - privuklo me sto igra Harison Ford, ali ne mogu da gledam.

Da li Amerikanci (u njihovim serijama je najcesce) stvarno tako govore ili iko?

Afektiranje i kreveljenje

treba da bude simpaticno, a u stvari je naporno.

Odustala.

Drugo sto sam pocela je Dexter i za sad je utisak da bi bilo bolje da je ostao mrtav.

Onaj sin mu je nizasta, steta.

Meni Shrinking nesto najbolje u poslednje 2 godine.

Eto, a meni cisto proseravanje think

doduse, spisak tema koje ja ne mogu da gledam je sve duzi

npr. advokatske, bolnicke, policajske .... uskoro cu sto se serija tice nacisto da presusim

39 minutes ago, Sara said:

Eto, a meni cisto proseravanje think

doduse, spisak tema koje ja ne mogu da gledam je sve duzi

npr. advokatske, bolnicke, policajske .... uskoro cu sto se serija tice nacisto da presusim

Mozda ti takav trenutak pa ti nije leglo. Sto se advokatsko bolnicko policijskih serija tice tu se slazemo skroz. S tim da sam bolnicke sasekao u startu.

Dešavalo se sa knjigama, da mi ne legnu u nekom trenutku, a za par godina mi postanu omiljene.

Ovde je taj scenario malo verovatan😂

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.