August 7, 2025Aug 7 On 14. 7. 2025. at 18:22, Hermetico said:Počeo da gledam Your Friends and Neighbours, ok skroz, može da se gleda. Za sad, pogledao sam tri epizodePogledaj i ostalih šest, na moju odgovornost.
August 7, 2025Aug 7 odgledali smo ovih dana "Red Election" na pikboks klubu. nije me se dojmilo. onaj deo gde bezbednosne službe pretenduju da upravljaju zemljom, jer političari su laici, može da bude OK ali cela priča oko rusa mi je ubila pozitivu o seriji. na kraju, ostaje otvoreno šta dalje a i sam kraj mi je neverovatan. tako da, može i bez toga.
August 9, 2025Aug 9 Na pola sam Landman-a i moram da skinem kapu Šeridanu, taj čovek je zaista neverovatan.Pre svega šta žonglira sve u isto/ili jako kratko vreme i da mu sve ima određeni iznadprosečni kvalitet - poseban je uspeh.Yellowstone - odličan1883 - perfektna1923 - vrlo dobraMayor of Kingstown - vrlo dobar/odličanLandman - vrlo dobar/odličan (upravo sam završio 5. epizodu i pod utiskom sam večere i minijaturae Ali Larter (ali i Šeridanovog pisanja), o Biliju Bobu nema smisla trošiti reči.)Tu su i Tulsa King i Lioness koje nisam gledao ali vidim po rejtingu da se muvaju tu negde i ludak sve to negde prči paralelno sezone izlaze redovno, ne znam kako jebeno uspeva. Čitao sam negde da mu paramount bukvalno daje blanko čekove i maksimalno određene ruke i to mu svakako olakšava posao ali bez obzira, čovek je neka vrsta fenomena.Mogao bih da pišem o paternu, njegovi radovi konceptualno i kontekstualno podsećaju jedni na druge /kamera, fotografija, izgradnja likova /Bili Bob-ov lik npr ima otresitost i nadmenost Kelly Reilley/, beskompromisnost, i što mi se posebno sviđa brutalnost, i kinky sexualnost/, ali svi šljakaju i to uglavnom vrlo dobro a neretko i odlično.
August 9, 2025Aug 9 4 hours ago, pariah said:Landman je negledljiv zbog majke i ćerke a ni metiljavi sin ne zaostaje puno.Daleko da je negledljiv, majka je kompleksan lik ali ćerka, da, momenti sa promocijom njene seksualnosti su prečesti čitaj vrckanje dupetom u gaćama po kući i od njenog lika uglavnom prave idiota. Nije da ih nema takvih ali bez obzira...Problem u Landman-u mi je Cooper-ov stori lajn, devojka udovica koja se na jbnoj daći odmah kači za njega kao i batine koje je dobio, sumnjam da oni koji su ga pretukli nisu znali da biju menadžerovog sina, kao ni da nisu mogli da pretpostave šta im sleduje...5 hours ago, Čutura said:Mayor of Kingstown je tu najslabiji...Prva sezona je u rangu najboljih yellowstone-a, fantastična.Osetan je pad kvaliteta posle ali i dalje se drži u kategoriji gledljivosti i kvaliteta.
August 10, 2025Aug 10 Iskocilo mi na yt, pa se prijatno iznenadio sa britanskim TV klasicima na ITV kanalu:
August 11, 2025Aug 11 Mr Inbetween mislim da je Hermetiko to predložio Zabavna serija odgledao za dva dana ,epizode su po 25 minuta ,ima nekoliko baš vrhunskih
August 11, 2025Aug 11 shinking - privuklo me sto igra Harison Ford, ali ne mogu da gledam. Da li Amerikanci (u njihovim serijama je najcesce) stvarno tako govore ili iko? Afektiranje i kreveljenje treba da bude simpaticno, a u stvari je naporno.Odustala.Drugo sto sam pocela je Dexter i za sad je utisak da bi bilo bolje da je ostao mrtav.Onaj sin mu je nizasta, steta.
August 11, 2025Aug 11 Eto, a meni cisto proseravanje doduse, spisak tema koje ja ne mogu da gledam je sve duzinpr. advokatske, bolnicke, policajske .... uskoro cu sto se serija tice nacisto da presusim
August 11, 2025Aug 11 39 minutes ago, Sara said:Eto, a meni cisto proseravanje doduse, spisak tema koje ja ne mogu da gledam je sve duzinpr. advokatske, bolnicke, policajske .... uskoro cu sto se serija tice nacisto da presusimMozda ti takav trenutak pa ti nije leglo. Sto se advokatsko bolnicko policijskih serija tice tu se slazemo skroz. S tim da sam bolnicke sasekao u startu.
August 11, 2025Aug 11 Dešavalo se sa knjigama, da mi ne legnu u nekom trenutku, a za par godina mi postanu omiljene.Ovde je taj scenario malo verovatan😂
Create an account or sign in to comment