July 17, 2025Jul 17 3 hours ago, Amos said:Sve je odlicno dok ne pocnu dvoje matoraca da benave kao mladji tinejdzeri u pelenama, onda postane potpuno negledivo na scenu-dve pa se vrati u normalu do sledeceg benavljenja.To je i moj utisak...Izgleda mi kao da su oboje pristupili likovima u fazonu "take money and run..."
July 17, 2025Jul 17 Dobro oni glume, ali im je eto dat materijal koji bi bolje pristajao obdaništu nego kriminalnoj organizaciji. Verujem da su hteli da nalegnu na priču kako je pater familias u stvari običan irski butcher koga je vatrena i prevejana žena zapravo gurala kroz kriminogene krugove, ali nemojte onda pobogu da od nje pravite lika koji preda sopstvenog sina čoveku kome su upravo ubili sina i smejali mu se u facu zbog toga? Wtf, škk. Uz objašnjenje, znamo se me from before. Ma daj beži, pusti mi umajmunjenog Hardija i nestani.Guy Riči je kao i mnogi drugi umetnici njegovih godina ostao zatvoren u svojim dvadesetim godinama kada je zaista bio originalan i plodonosan, pa nam štanca stvari iz '95. godine na repeat. Edited July 17, 2025Jul 17 by Amos
July 17, 2025Jul 17 Ma da je Helen Miran zaista mozak iza višedecenijskog uspešnog biznisa, prva bi svom psiho unuku stavila metak u čelo zbog onog što je uradio; umesto što se ponosi (!) njime i brani ga svim silama.Na toj idiotskoj premisi sve pada u vodu. Edited July 17, 2025Jul 17 by Halvard
July 17, 2025Jul 17 sta mi je trebalo da odgledam ponovo Le Bureau des Legendes i izlozim se stresnom udaru tuge
July 17, 2025Jul 17 6 hours ago, Halvard said:Ma da je Helen Miran zaista mozak iza višedecenijskog uspešnog biznisa, prva bi svom psiho unuku stavila metak u čelo zbog onog što je uradio; umesto što se ponosi (!) njime i brani ga svim silama.Na toj idiotskoj premisi sve pada u vodu.5 hours ago, Amos said:I daje mu koks! ama jel treba ja sad da propitujem jeste li gledali do kraja Jer unuk je ...šta ?Ima puno naoko bizarnih i besmislenih stvari ali do kraja sezone meni su ti odnosi ili ono što se htelo sa njima postali jasniji. Dajmo šansu sledećoj sezoni ;) I slažem se da je likuša koju glumi Helen Miren ta koju bi rado zgazio svako na ulici a i to bi bila mala patnja
July 17, 2025Jul 17 OK, ja niaam ogledao do kraja, pratim jednom nedeljno na Showtime.Ostavljam mogućnost da se neke stvari razjasne.
July 18, 2025Jul 18 7 hours ago, ljuttko said:ama jel treba ja sad da propitujem jeste li gledali do kraja Jer unuk je ...šta ?Ima puno naoko bizarnih i besmislenih stvari ali do kraja sezone meni su ti odnosi ili ono što se htelo sa njima postali jasniji. Dajmo šansu sledećoj sezoni ;) I slažem se da je likuša koju glumi Helen Miren ta koju bi rado zgazio svako na ulici a i to bi bila mala patnjaJao, da ali izvini, meni je to jos gluplje objasnjenje.
July 21, 2025Jul 21 Apropo Mobland meni je najsmešniji Hardi, koji je... Hardi. Nosi hardi facu ide okolo i rešava sve na keca, nema spoticanja ni komplikacija kad on dođe samo puf. Deux ex machina, smaračina teška.Ali brt ova mađarska Hunjadi o Sibinjanin Janku kida, opasan desničarski spektakl, ko nešto iz 80ih. Uopšte nije bitno ovo ili ono, dobro vizualizovana koljačina i, što kaže Ah Ahilej, Šerbedžija pokido.
July 21, 2025Jul 21 Just now, Hermetico said:Apropo Mobland meni je najsmešniji Hardi, koji je... Hardi. Nosi hardi facu ide okolo i rešava sve na keca, nema spoticanja ni komplikacija kad on dođe samo puf. Deux ex machina, smaračina teška.Kao u Taboo, namršti se i ide kao Terminator.
July 21, 2025Jul 21 3 hours ago, Jimmy Kowalski said:Covek je profi. I ja bih ga angazovao da mi sredi probleme sa konkurencijom..Može Kolin Farel iz The North Water?Nekako mu je bolje leglo to "mrštenje". Serija za svaku preporuku.
July 25, 2025Jul 25 Za razliku od onog pobačaja od filma na Netflixu sa sličnim nazivom, argentinska serija Viudas Negras je jako zabavna, preporuke! Ide na HBO Max.
Create an account or sign in to comment