Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Amazonova serija Expats sa Nikol Kidman. Premisa je vrlo interesantna - kako se ljudi nose sa užasnim stvarima koje su nehotice počinili. Nažalost, izvedba se svela na još jednu od milion serija o sjebanim bogatašima i njihovim sjebanim životima u kojima je sve sjebano. Nikol se izgleda specijalizovala za takve uloge.

Link to comment

Imam jedno pitanje koje će zvučati neozbiljno ali sam dead serious.

Kakva je faca Nikol Kidman u Expats?

Primetila sam da u zavisnosti od toga da l joj se ”slegla” najskorija intervencija na faci mogu odnosno ne mogu da je gledam, npr. fenomenalna mi je u Big Little Lies ali samo tri godine kasnije je izašao The Undoing, od  kog sam morala da odustanem jer tu izgleda kao žena koja nosi masku s licem Nikol Kidman.

  • +1 1
Link to comment
10 hours ago, nautilus said:

Misje Spejd odlican. Bas mi legao.

Jel to ima na nekom striming servisu?

Link to comment
10 hours ago, nautilus said:

Misje Spejd odlican. Bas mi legao.

mozda je poslednja epizoda malo razocarenje ali pored Netflix ( i sl. )  djubreta apsolutno blago...

Link to comment
11 minutes ago, jorma shparga said:

mozda je poslednja epizoda malo razocarenje ali pored Netflix ( i sl. )  djubreta apsolutno blago...

jeste malo su ga usrali da dolazi 1963 gospodja crnkinja pukovnik CIA nadredjena ili sta je vec u nekoj sluzbi i okupi ih sve kao poaro i dovede u sobu da im ocita bukvicu i preuzme plen bez ikakvih problema... 

Ali da, fina serija nonetheless  

Link to comment
Just now, nautilus said:

dole desno CC

Sad gledam, no nemaju izgleda sve. Danas Monka prvo pustio, pa neke nindze da provjerim na njima. Sad Constellation ima ali samo arabic, greek, brazillian.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...