Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Počela da gledam Mary and George za sad prve tri epizode nije loše. Odlična i vrlo zabavna uloga manipulativne, pragmatične keve J. Moore ali i mali nije loš, ima iza tog teen savršenog izgleda neke melanholije ali i perverzije ... Dobra produkcija, ima malo "osavremenjavanja" diskursa, aktuelnih gender tema i dr.-ali ne mnogo, podnošljivo. 

Link to comment

Odgledao nemacki Signal, odmorio mozak. Serija je u sustini sve osim SF, i iako ima odredjene nedostatke meni se posebno svidja sto je spora, a opet nije razvucena.

  • Hvala 1
Link to comment

odgledala do sada 4 epizode BBC-jeve mini-serije Showtrial - odlicno za sada, a ima ukupno 5 epizoda

ima na Pickbox malo nesrecno prevedeno kao "Javni sud" 
 

 

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
On 26. 3. 2024. at 18:34, đorđe geprat said:

imajući u vidu kuda ide "vrli novi svet" otvorih moju arhivu da obnovim znanje gledajući "Person of Interest", seriju koju smatram najboljom došlom s one strane okeana

 

7 hours ago, Choda said:

Da, Person of Interest je jedna od boljih serija, ono sto je fascinanto da je u pitanju SF procedural :D

 

 

Ovo sam ;uo vi[e puta, i odlgedao prvu sezonu - i ne mogu da shvatim odakle toliki hajp oko serije :unsure:

Link to comment

od druge sezone počinje težište na korupciju u policiji, borba među kriminalnim klanovima (ilajas protiv ostalih) i preuzimanje kontrole nad kamerama, internetom i ostalim.

u prvoj sezoni su samo naznake onog što sledi

  • +1 1
Link to comment

onaj kvar na hard disku sjebao mi je međ' ostalim treću sezonu.  ako je neko ima negde, bio bih mu večno zahvalan.

Link to comment
1 hour ago, đorđe geprat said:

onaj kvar na hard disku sjebao mi je međ' ostalim treću sezonu.  ako je neko ima negde, bio bih mu večno zahvalan.

Person of Interest S03, size 5,81GB ???

 

Ako je to strpi se do sutra, gužva mi je u cloudu!

Edited by zmanic
  • +1 1
Link to comment

Relativno brzo sam slistio Reservation Dogs 3 sezone.

 

Vidi se ovde pečat Vaititija za one koji ga vole (ja obožavam), ne treba očekivati ne znam šta jel serija ima ideju da se pozabavi modernim indijancima, njihovom tradicijom a i sadašnjicom, kroz uglavno zanimljive likove i njihove sudbine, a na momente je i solidno duhovito. Jedina mama je što je na momente poprilično slabo napisano u smislu dijaloga i slično, nekako banalno i površno, ali uglavnom je i to ok.

 

Preporučio bih. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...