Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Ja se i dalje zanimam serijama iz Azije. Trenutno gledam My Demon (ima i na Netflixu) i stigoh vec do trece epizode veceras. Prilican uspeh, ako uzmem u obzir da su epizode od po 60+ minuta, a da moje strpljenje nije sjajno, pa bar 10 godina unazad, te tesko nesto pogledam u cugu.

Cini se da sve manje imam strpljenja za ozbiljniju tematiku, odnosno da mi vise odgovara neka opustenija varijanta. Valjda to ide sa godinama, kao sto teze gledam/igram horore, iako sam ih pre obozavao.

Link to comment

@Miljenko

Probaj onda seriju Our Blues, meni je bila fina mada ja tehnički tražim sve suprotno od tebe. :biggrin:
 

 

O grupici ljudi koji žive na ostrvu Jeju pa imaš epizodu po epizodu gde je uvek neko drugi centralni lik.

Nije loše.

Bumerski je.

  • +1 1
Link to comment

Monsieur Spade - Klajv Oven kao Sam Spade - malteski soko Spade, Bogartov Spade jelte. 

Prilicno dobro za sad, Oven izgleda odlicno za godine, mozda su ga malo doradili u postu ali lepo izgleda, zategnut i svez, gluma na nivou, standardno za njega. 

prica zanimljiva, krimi misterija, likovi i motivacije fino odradjene,  francuska ekipa odlicna - posebno glavni detektiv kog igra Denis Menose.  za sada izasle 3 epizode od 6. 

Preporuka 


 

  • Hvala 4
Link to comment

Masters of the air.

 

ovo godinama čekam, još otkad se zabršio pacifik. javljam utiske kad pogledam prvu epizodu.

  • +1 2
Link to comment

Počinje malo sporije, ali nema nekog gušenja. Vazdušna borba je poprilično realna. Ovo se ne sme propustiti.

Link to comment
2 hours ago, nautilus said:

Masters of the air.

 

ovo godinama čekam, još otkad se zabršio pacifik. javljam utiske kad pogledam prvu epizodu.

 

I kako ti se bio svideo pacific? Davno sam ga gledao ali se sećam velikog razočarenja posle band of brothers. 

 

Pre svega sećam se očajne glume. 

Link to comment

Jbg, posle Band of Brothers sve je bilo razocarenje :) 

 

Inace posade bombardera su valjda imale najmanji survival rate od svih vojnika u drugom svetskom ratu. Samo 24% ljudi koji su bili u njima su preziveli rat.

Link to comment

Mislim da su najmanji survival rate imali nemački U-boat podmorničari, ali jeste da su gubici posada bombardera bili ogromni.

Postoji podatak da je u istoriji USA vazduhoplovnih snaga ( zbirno i za mornaričku i za vojnu avijaciju ) polovina ukupno poginulih avijatičara  ( svi ratovi zbirno u kojima je USA učestvovala.) su posade teških bombardera  ( znači B17 i u manjoj meri B24 ) u evropskom teatru operacija. 

Izvinjavam se na malom of-u....

  • +1 2
Link to comment
36 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

jel neko overio happy valley s03?

Da. Drzi nivo.A i realno zavrsava pricu.

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, Milosh76 said:

Jel vredi gledati Happy valley od pocetka? Cuo sam da je dobra, a nikad nisam gledao.

Jeste , odlična je, mada nikad nisam odgledala tu treću sezonu. Kao sve hoću, ali nikako da sam u raspoloženju za tako nešto.

Edited by Arkadija
  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...